Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2015
Fot. Dennis Leupold
Ze świata mody

Alicja Bachleda-Curuś zaskoczyła piękną góralską stylizacją! 

Fani zachwyceni!

Redakcja VIVA! 27 grudnia 2019 19:31
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2015
Fot. Dennis Leupold

Alicja Bachleda-Curuś słynie z wielkiej miłości do swoich rodzinnych stron i kultury Podhala. Warto jednak pamiętać, że aktorka nie urodziła się w Polsce, ale w Tampico, w Meksyku. Przez kilka pierwszych miesięcy dzieciństwa wychowywała się w Meksyku, gdzie pracował jej ojciec, z zawodu geolog. Alicja Bachleda- Curuś ma również starszego brata, Tadeusza, który jest pilotem. Jej stryjem jest Adam Bachleda-Curuś, były burmistrz Zakopanego. Uczęszczała do Szkoły Podstawowej im. Piotra Michałowskiego i ukończyła krakowskie V LO w klasie o profilu ogólnym z rozszerzoną nauką języka hiszpańskiego i angielskiego. Alicja sercem związana jest jednak z Polską i jej ukochanym Podhalem. Mimo bardzo zróżnicowanego życia zawodowego i osobistego, aktorka uwielbia spędzać czas właśnie tutaj. 

Życie osobiste Alicji Bachledy-Curuś

Od 2003 do 2005 roku była w związku z Piotrem Woźniak-Starakiem. Rozstanie w 2005 roku miało związek z wyprowadzką Alicji Bachledy-Curuś do USA. W listopadzie 2008 związała się z aktorem Colinem Farrellem, a 7 października 2009 urodził się ich syn Henry Tadeusz Farrell. Niestety związek aktorów nie przetrwał próby czasu. Obecnie niewiele wiadomo o życiu osobistym Alicji, na pewno żyje w przyjaźni z byłym partnerem i wspólnie starają się wychowywać swojego syna Tadeusza. 

Góralska stylizacja Alicji Bachledy-Curuś 2019

Kilka dni temu aktorka pojawiła się w pięknej regionalnej stylizacji, miała na sobie kożuch. Gwiazda pokazała się na zdjęciu w czarnym dopasowanym kożuchu, z tradycyjnymi ludowymi motywami. Kożuch wygląda bardzo stylowo, więc nie dziwi nas, że fanki natychmiast zasypały Alicję pytaniami, gdzie go kupiła.

Wiele lat temu go zaprojektowałam i został stworzony tutaj w polskich górach

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.