EN_01436582_0031, Aleksander Kwaśniewski,
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksander Kwaśniewski na zdjęciu z młodości. Jak wyglądał były prezydent? 

Jest nie do poznania!

Olga Figaszewska 25 czerwca 2021 12:10
EN_01436582_0031, Aleksander Kwaśniewski,
Fot. Piotr Molecki/East News

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła fanów fotografią, która pojawiła się kilka dni temu na jej Instgramie. Z okazji wyjątkowego święta podzieliła się z obserwatorami zdjęciem taty z lat jego młodości. Jak wyglądał były prezydent? Ten kadr podbił sieć.

Aleksander Kwaśniewski na zdjęciu z młodości. Córka pokazała archiwalna fotografię

Często sięgamy do wspomnień, przeglądamy rodzinne albumy, zapełnione najpiękniejszymi chwilami uchwyconymi w kadrze. Jednym z takich zdjęć podzieliła się z obserwatorami Aleksandra Kwaśniewska. Przedstawia ona byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego z czasów młodości.

„Tatencjusz. W nastroju pomeczowym ”, podpisała fotografię publikowaną z okazji Dnia Ojca. Nie wiadomo, w którym roku została ona wykonana, ale uwagę fanów zwróciła fryzura i stylizacja byłego prezydenta. Aleksander Kwaśniewski zawsze prezentował się elegancko.

SPRAWDŹ:Romantyczny gest byłego prezydenta. Jolanta Kwaśniewska zachwycona urodzinową niespodzianką!

Obok kadru internauci nie mogli przejść obojętnie. W licznych komentarzach przekazywali Aleksandrowi Kwaśniewskiemu wyrazy sympatii i życzenia.

„Teraz jeszcze przystojniejszy, nie wspomnę o pani Kwasniewskiej-szyk i elegancja👏 ”, „Uwielbiam słychać Pani taty, jest dla mnie kulturalny, elokwentny i to zaszczyt, ze był naszym prezydentem i reprezentował nasz kraj w świecie ”„Dla Pani ukochany Tatencjusz ❤️ a dla mnie najlepszy prezydent”, „Olu, masz NAJWSPANIALSZEGO OJCA na świecie, niezwykły człowiek. Masz dużo szczęścia mając takich rodziców. Pozdrawiam serdecznie" , piszą fani.

Zobacz też: Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są razem od 41 lat! Oto niezwykła historia ich miłości  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.