Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, VIVA! grudzień 2001
Fot. Jacek Poremba
Z ŻYCIA GWIAZD

Romantyczny gest byłego prezydenta. Jolanta Kwaśniewska zachwycona urodzinową niespodzianką!

Aleksander Kwaśniewski przygotował dla małżonki coś specjalnego

Ksenia Krasko 5 czerwca 2021 17:05
Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, VIVA! grudzień 2001
Fot. Jacek Poremba

Jolanta Kwaśniewska w miniony czwartek świętowała urodziny! Jak wynika ze zdjęć, które opublikowała w sieci Aleksandra Kwaśniewska, była Pierwsza Dama spędziła wspaniałe chwile w gronie najbliższych. Nieraz przyznawała w wywiadach, że wraz z małżonkiem, Aleksandrem Kwaśniewskim, zawsze celebrują tak ważne daty, i tym razem nie było wyjątku. Polityk przygotował dla żony romantyczną niespodziankę, która podbiła jej serce, a córka pary podzieliła się pięknym wspomnieniem z małej uroczystości.

Urodziny Jolanty Kwaśniewskiej. Niespodzianka Aleksandra Kwaśniewskiego

Pomimo upływu kilkunastu lat od prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego, małżonka polityka pozostaje ulubioną Pierwszą Damą w historii, co potwierdza niedawny sondaż. Jolanta Kwaśniewska uważana jest za ikonę stylu i osobę o nienagannych manierach, ale podziwiana jest też za „wytrzymałość”, ponieważ życie u boku prezydenta nie jest łatwe. We wrześniu państwo Kwaśniewscy będą świętować 42. rocznicę ślubu.

Zobacz też: Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są razem od 41 lat! Oto niezwykła historia ich miłości

Trzeciego czerwca Jolanta Kwaśniewska obchodziła urodziny, w gronie najbliższych sobie osób. Małżonek solenizantki postanowił przygotować dla niej coś specjalnego, a córka pary uwieczniła to na zdjęciach.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy w sesji dla magazynu VIVA!, 2001 rok

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska, Viva! 2001
Fot. Jacek Poremba

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy - romantyczne zdjęcie

Aleksander Kwaśniewski postanowił tego dnia „przejąć dowodzenie” w kuchni. „Zaprosiliśmy znajomych i nie chciałem, żeby tego dnia moja żona pracowała, więc sam się wziąłem do pracy”, zdradził w rozmowie z Faktem i ujawnił, co przygotuje na kolację. „Bardzo lubimy potrawy z kuchni chińskiej i z okazji urodzin mojej żony przygotuję makaron z grzybami shitake. To bardzo proste i smaczne danie i nie wymaga zbyt długiego czasu przygotowania”, ujawnił polityk (podzielił się też przepisem – znajdziecie go tutaj).

Aleksandra Kwaśniewska, której nie mogło zabraknąć na rodzinnej uroczystości, opublikowała na swoim Instagramie krótką relację z wydarzenia, a fotografia przytulonej pary prezydenckiej wywołała pozytywne emocje internautów. I chociaż niektórzy komentują, że przygotowanie posiłku nie jest „czymś wielkim”, inni słusznie zauważają, że tak małe gesty są czasem o wiele ważniejsze.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, urodziny
Fot. Instagram / SCREEN ZA FAKT.PL

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska, Viva! 2001
Fot. Jacek Poremba

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.