Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska, była para prezydencka zarażona koronawirusem
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy zakażeni koronawirusem

„Ma podwyższoną temperaturą i męczący kaszel”

Olga Figaszewska 8 lutego 2021 18:51
Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska, była para prezydencka zarażona koronawirusem
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy mają koronawirusa. Były prezydent wraz z małżonką przebywają w izolacji. Informację przekazała do mediów dyrektorka biura Aleksandra Kwaśniewskiego.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy zarażeni koronawirusem

Aleksander Kwaśniewski wraz żoną stosowali się do obostrzeń i reżimu sanitarnego. „Może dwa- trzy razy udało się nam zorganizować osobiste spotkanie w niewielkich gronach. Reszta odbywa się przez Internet. Odpadła działalność wykładowa i konferencyjna. Cały ubiegły rok był postawiony na głowie”, wspominał były prezydent w rozmowie z Tygodnikiem Polsat News.

O stanie zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony poinformowała szefowa jego otrzymał wynik testu na koronawirusa w sobotę.

„Z przykrością potwierdzam, że pan prezydent otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Ma podwyższoną temperaturą i męczący kaszel. Obecnie przebywa w izolacji i jest pod opieką lekarzy. Mamy nadzieję, że z każdym dniem będzie czuł się coraz lepiej”, przekazała w komunikacie Aleksandra Łaszewska, szefowa biura byłego prezydenta. Koronawirusa zdiagnozowano także u małżonki Aleksandra Kwaśniewskiego. Była pierwsza dama, Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem przebywa w izolacji.

Życzymy dużo zdrowia! 

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska głosują w II turze wyborów prezydenckich, Warszawa 12.07.2020  

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski podczas drugiej tury wyborów prezydenckich, 2020rok
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.