Jolanta Kwaśniewska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF Photo
o niej jest głośno

Jolanta Kwaśniewska bryluje na salonach i czaruje uśmiechem. Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Była pierwsza dama zjawiła się na wyjątkowym wydarzeniu

Marcjanna Maryszewska 11 kwietnia 2024 21:00
Jolanta Kwaśniewska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF Photo

Jolanta Kwaśniewska ponownie zachwyciła urodą na salonach. Była pierwsza dama zjawiła się na otwarciu ekskluzywnej perfumerii wraz z całą plejadą innych znanych osobistości. Jednak wszyscy patrzyli tylko na nią!

Jolanta Kwaśniewska znów na salonach. Okazja była wyjątkowa

Z okazji otwarcia nowego salonu zorganizowano uroczyste wydarzenie, na które zaproszenie przyjęło liczne grono celebrytek. Pojawiła się Edyta Herbuś z Weroniką Książkiewicz, a także Iza Kuna, Bogna Sworowska oraz Beata Ścibakówna.

Jolanta Kwaśniewska również zdecydowała się uświetnić ten wyjątkowy event swoją obecnością! Żona Aleksandra Kwaśniewskiego postawiła na elegancję — zaprezentowała się w zestawie złożonym z wełnianej marynarki i plisowanej spódnicy, a całość dopełniał pokaźny naszyjnik z pereł. Nie sposób nie zwrócić też uwagi na promienny uśmiech, którym chętnie obdarzała innych gości. 

Jolanta Kwaśniewska, Nina Kowalewska-Motlik, 11.04.2024 r.

Fot. Gałązka / AKPA

Fot. Gałązka / AKPA

Jolanta Kwaśniewska, Bogna Sworowska, 11.04.2024 r.

Fot. Gałązka / AKPA

Emerytura Jolanty Kwaśniewskiej

Ostatnio emocje wzbudza temat świadczenia emerytalnego byłej pierwszej damy. Jakiś czas temu zabrała w tej sprawie głos. "Każdy z nas musi być odpowiedzialny za siebie. Odkładajmy, chociaż niewielką część swoich dochodów, żeby mieć nawet skromny kapitał na przyszłość. Racjonalnie nimi gospodarujmy. Jeśli mamy środki, nauczmy się też inwestować. Nikt, tak jak my sami, nie zadba o nasze emerytury" — powiedziała w rozmowie z Faktem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wyszła na jaw wysokość emerytury Jolanty Kwaśniewskiej. Możecie być zaskoczeni

Jak podają media, żona Aleksandra Kwaśniewskiego może liczyć na emeryturę wynoszącą nieco ponad 3 tys. zł. Należy zaznaczyć, że jest to kwota po waloryzacjach — przedtem świadczenie Jolanty Kwaśniewskiej mogło wynosić blisko 2,5 tys. zł.  

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, VIVA! grudzień 2001 r.

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, VIVA! grudzień 2001
Fot. Jacek Poremba

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.