Jolanta Kwaśniewska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Mąż jest jej całym światem, nieustannie się rozpieszczają. Ostatnie wyznanie Jolanty Kwaśniewskiej nie pozostawia złudzeń

Pierwsza dama udzieliła szczerego wywiadu

Karol Sowa 18 lutego 2024 20:56
Jolanta Kwaśniewska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF Photo

Od lat tworzą zgrany duet, w ich związku nie ma mowy o kryzysach. Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy każdego dnia udowadniają, że ich miłość jest wielka. Co więcej, zawsze czule się o sobie wypowiadają. Tak też było ostatnio.

Jolanta Kwaśniewska o drobnych przyjemnościach w związku

Od ponad czterdziestu lat tworzą piękne małżeństwo. Przypomnijmy, że na ślubnym kobiercu stanęli w 1979 roku. Nie ukrywają też, że od zawsze się wspierają, a ich miłość nieustannie kwitnie. W jednej z ostatnich rozmów Jolanta Kwaśniewska wyznała, że oboje starają się, by w ich związku pojawiały się drobne przyjemności. „Mój mąż mówi, że Dzień Kobiet i walentynki obchodzimy przez cały rok. Kocham kwiaty, ale kwiaty kocha też mój mąż – dostaję je od niego bez okazji. Bardzo ważne jest, by taki walentynkowy nastrój gościł w naszych domach przez cały rok”, mówiła w rozmowie z Faktem. 

CZYTAJ TEŻ: Do pierwszego ślubu szła jako dziewica. Mąż Teresy Lipowskiej okazał się niewierny 

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska, Viva! 2001

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska, Viva! 2001
Fot. Jacek Poremba

Aleksander Kwaśniewski zdradza sekret udanego małżeństwa

Były prezydent w rozmowie z Super Expressem mówił wprost, że żona jest jego najcenniejszym skarbem i lekiem na całe zło. Z tego powodu dba, by niczego jej nie zabrakło. „Żona jest najważniejszą osobą w moim życiu i ona musi to czuć. A ja wiem, że to ja jestem dla niej najważniejszy i to się liczy. Jeden świąteczny dzień sprawy nie załatwi. Miłość trzeba potraktować poważnie. Miłość wymaga wysiłku i kto tego wysiłku nie podejmie, to przegra”, wyjaśniał Aleksander Kwaśniewski. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mąż Jadwigi Barańskiej załamuje ręce i prosi o modlitwę. Zza oceanu płyną niepokojące wieści

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska, Viva! 2001

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska, Viva! 2001
Fot. Jacek Poremba

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.