Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
Z życia gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o chorobie w rodzinie. „Jestem obciążona genetycznie”

„To cichy i bardzo podstępny zabójca”

Marta Nawacka 15 listopada 2021 20:57
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

W show-biznesie obecna jest od wielu lat. Jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich prezenterek i dziennikarek. Agnieszka Woźniak-Starak stara się być w ciągłym kontakcie z fanami poprzez swoje konta w mediach społecznościowych, lecz rzadko decyduje się na zamieszczanie informacji o swoim życiu prywatnym. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i po praz pierwszy opowiedziała o chorobie, która jest w jej rodzinie i może dotyczyć także jej.

Agnieszka Woźniak-Starak w mediach społecznościowych

Na swoim koncie na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak często zamieszcza zdjęcia ze swoimi ukochanymi psami oraz te, na których widać jej codzienne stylizacje. Dziennikarka uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie, a jej styl naśladuje mnóstwo fanek. We współpracy z jedną z marek odzieżowych Agnieszka Woźniak-Starak stworzyła nawet swoją własną kolekcję ubrań.

Rzadko jednak dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Agnieszka Woźniak-Starak woli trzymać swoją prywatność z dala od mediów i błysku fleszy, jednak czasem zdarza jej się ujawnić niektóre informacje.

Czytaj też: Agnieszka Woźniak-Starak miała ogromne problemy ze zdrowiem. Ustały po traumatycznym przeżyciu

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak w sesji dla magazynu VIVA!, 2018 rok

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o chorobie

Tym razem dziennikarka zamieściła ważny wpis. 14 listopada, z okazji Światowego Dnia Cukrzycy, Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła opowiedzieć fanom o chorobie, która jest obecna w jej rodzinie i była przyczyną śmierci dziadków prezenterki. Z obawy o swoje zdrowie Agnieszka regularnie się bada, a jej wpis jest także apelem do wszystkich obserwujących, aby nie tylko nie lekceważyli objawów, jakie wysyła im organizm, ale także badali się profilaktycznie.

„Cukrzyca to cichy i bardzo podstępny zabójca, choroba kłamców, bo łatwo oszukiwać siebie i innych. Cukrzyca przyczyniła się do śmierci mojej babci i mojego dziadka. Jestem obciążona genetycznie, więc profilaktycznie badam cukier. Ale w Polsce jest przynajmniej milion osób, które tego nie robią i nawet nie wiedzą, że są chore. Pozwalają cukrzycy działać w tajemnicy, a to jest najgorsze”, napisała dziennikarka.  

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos w sprawie braku potomstwa: „Czy komuś się to podoba, czy nie…”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.