O TYM SIĘ MÓWI

Jak Agnieszka Kaczorowska bawiła się na swoim wieczorze panieńskim?

Ślub zbliża się wielkimi krokami!

Olga Figaszewska 23 lipca 2018 22:15

A jednak? Agnieszka Kaczorowska nie zwalnia tempa. Wszystko wskazuje na to, że ślub zbliża się wielkimi krokami. Potwierdza to zdjęcie z wieczoru panieńskiego, które tancerka wrzuciła na swój Instagram. Czy już wiadomo, kiedy odbędzie się uroczystość? 

Wieczór panieński Agnieszki Kaczorowskiej 

„Dzień, wieczór i noc z ukochanymi kobietami może oznaczać tylko jedno...👰🏼❤️ Dziękuję Sis @yolechkas_island i dziękuję @talariaspa😘 #TalariaSpa #womensofmylife#happyme #happybridetobe #bridetobe#AgnieszkaKaczorowska”, napisała pod udostępnionym zdjęciem. Czy to oznacza, że lada moment tancerka stanie na ślubnym kobiercu?

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska w kwietniu zaręczyła się ze współpracownikiem i tancerzem, Maciejem Pelą. „Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby...”, dzieliła się z fanami swoim szczęściem. Już wtedy para miała konkretną wizję swojego wielkiego dnia. 

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej: kiedy się odbędzie? 

Zakochanym zależy na tym, by w dniu ślubu zachować prywatność. Nie zależy im również na wystawnym przyjęciu. Tancerka zaznaczyła, że szczegółami pochwali się po wydarzeniu. 

„Mamy z Maćkiem już konkretny pomysł. Na pewno będzie to kameralna uroczystość. Marzę o rodzinie i dzieciach, więc nie będę tego odkładała w nieskończoność. Zaczynam już powoli interesować się chociażby tematyką sukni ślubnej i sali weselnej. Znam wiele dziewczyn, którym wystarcza sam fakt, że się zaręczyły, ale u mnie tak nie będzie!”, zdradziła Agnieszka Kaczorowska dziennikowi Fakt.

Po zaręczynach wielu odradzało im zbytni pośpiech. „Każdy ma swój stereotyp w głowie, co znaczy za szybko, za wolno. Jeżeli ktoś kieruje się własnym sercem, to nigdy nie ma »za«. Jest tak, jak ma być”, odpowiadała w kolejnym wywiadzie. 

Życzymy szczęścia!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.