Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-dziecko-corka-maz-wywiad-okladka-sesja-2
Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny córeczki: „Dwa lata temu otrzymaliśmy od życia najpiękniejszy prezent”

„Wprowadziła do naszego życia jeszcze więcej słońca i miłości”

Olga Figaszewska 27 lipca 2021 17:51
Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-dziecko-corka-maz-wywiad-okladka-sesja-2
Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Córeczka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli skończyła dwa latka. Emilka rośnie jak na drożdżach! Szczęśliwi rodzice zorganizowali swojej pociesze wspaniałą niespodziankę. Zdjęciami z urodzinowej imprezy aktorka i tancerka podzieliła się z fanami na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska urządziła córeczce bajeczne urodziny

Wielkie kolorowe balony, ozdoby, trampolina, uroczy tort… Wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. 26 lipca Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela świętowali urodziny swojej córeczki, Emilki. Małżonkowie przygotowali dla dziewczynki szereg atrakcji, a przyjęcie odbyło się w przydomowym ogrodzie.

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami poruszającymi zdjęciami i chwytającym za serce wyznaniem. Dumna mama zdradziła, że dzień, w którym Emilka pojawiła się na świecie był najpiękniejszym momentem w życiu jej i męża.

„Dokładnie 2 lata temu otrzymaliśmy od życia najpiękniejszy prezent - Emilkę.❤️ Ta cudowna duszyczka wprowadziła do naszego życia jeszcze więcej słońca i miłości”, rozpoczęła.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć drugiego dziecka! 

Agnieszka Kaczorowska o córeczce

Gwiazda nie ukrywa, że narodziny dziecka wszystko przewartościowały. Agnieszka Kaczorowska każdego dnia na nowo uczy się od swojej córeczki  postrzegania świata i miłości. A wkrótce ich rodzina znów się powiększy.

„Od tamtej pory kompletnie zmieniło się moje postrzeganie świata, moje wartości i priorytety. Na naszej rodzicielskiej drodze, ciągle jest pełno wyzwań - są to jednak wyzwania, które dają ogromne spełnienie. Kocham obserwować jej rozwój, kocham uczyć się od niej i kocham jej bezgraniczną radość życia.☀️ To bez wątpienia najwspanialsze 2 lata mojego życia. 🥰 Nasza rodzina - tu jest moje serce. ❤️ Tu jest moja pełnia szczęścia. ❤️ Tu jestem i tu oczekuję kolejnego małego cudu…”, wyznała tancerka.

Pod postem gwiazdy nie zabrakło życzeń i miłych komentarzy od wielbicieli. My również się do nich dołączamy!

A co najbardziej podobało się dwulatce w przyjęciu? Odpowiedź mogła być tylko jedna.  „Opowiedziała z przekonaniem „Tort”, zdradziła aktorka. 

Przeczytaj też: Agnieszka Kaczorowska o dzieciństwie: „To kosztowało mnie najwięcej stresu”

Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.