Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć drugiego dziecka! 

Wkrótce gwiazda powita na świecie chłopca czy dziewczynkę?

Olga Figaszewska 29 marca 2021 08:57
Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć drugiego dziecka! Tancerka i aktorka na łamach magazynu Party podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Szczęśliwi rodzice powitają na świecie chłopca czy dziewczynkę? 

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się synka czy córeczki? 

W 2019 roku Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powitali na świecie pierwsze dziecko, córeczkę Emilkę.  Wkrótce ich rodzina się powiększy! Małżonkowie oczekują narodzin chłopca czy dziewczynki? Już nie mogą się doczekać, kiedy będą w komplecie. 

ZOBACZ TEŻ: „Nawet w pracy jestem przede wszystkim mamą, która karmi piersią i jest przy dziecku!”

Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa”,  wspominała kilka miesięcy temu w rozmowie z magazynem Party Agnieszka Kaczorowska. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela z córeczką, Emilką w sesji dla VIVA! Mama

Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-dziecko-corka-maz-wywiad-okladka-sesja-6
Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Gwiazda podkreślała także, że z imieniem dla chłopca nie było problemu. „Już przy pierwszej ciąży mieliśmy imię dla chłopca. Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana. A jeżeli będzie dziewczynka, to oczywiście też będziemy szczęśliwi. Tylko wtedy trudniej z tym imieniem”, wspominała szczęśliwa mama w rozmowie z Jastrząb Post.

Od pewnego czasu Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela znają już płeć maleństwa. Fani obstawiali, że para spodziewa się chłopca. Teraz już wszystko stało się jasne. Na łamach magazynu Party tancerka zdradziła tajemnicę. Wkrótce dołączy do nich córeczka!

„Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę! Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia”, wyznała Agnieszka Kaczorowska. 

„Już zapowiedziałam Maćkowi, że jeszcze upomnę się o syna”, cytuje słowa gwiazdy magazyn Party.

Serdecznie gratulujemy!  

Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-dziecko-corka-maz-wywiad-okladka-sesja-4
Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…