Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciazy zdjecie, VIVA!MAMA
Fot. MAREK PODOLCZYŃSKI www.marekpodolczynski.com
O tym się mówi

Agnieszka Kaczorowska pokazała wyprawkę dla drugiego dziecka!

Teraz już wie, co jej się na pewno przyda po narodzinach córeczki.

Marta Cieplak 20 lipca 2021 18:30
Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciazy zdjecie, VIVA!MAMA
Fot. MAREK PODOLCZYŃSKI www.marekpodolczynski.com

Agnieszka Kaczorowska w ciągu kilku tygodni po raz drugi zostanie mamą. To już ostatnia prosta przygotowań, dlatego aktorka chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z wyprawką dla maleństwa. Co znalazło się w niej tym razem? Co najbardziej poleca gwiazda? Możecie być zaskoczeni!

Agnieszka Kaczorowska pokazała wyprawkę dla drugiego dziecka

Agnieszka Kaczorowska ma już spore doświadczenie w tym, co sprawdza się podczas wychowywania malucha. Wie też, w co warto zainwestować, by ułatwić życie wszystkim domownikom, w tym starszej córeczce, która za chwilę zostanie siostrą. 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki. Wkrótce gwiazda powita na świecie drugie dziecko

Teraz inaczej przygotowujemy wiele rzeczy niż za pierwszym razem. Głównie ze względu na to, że wiemy co nam się sprawdziło, czego potrzebujemy, ale też ze względu na fakt, że mieszkamy w innym miejscu i ta codzienność będzie inaczej wyglądać.😌

Agnieszka Kaczorowska od pewnego czasu pokazuje, co przygotowała dla maleństwa. Był już post o kosmetykach, o kąpieli i o apteczce. A teraz przyszła pora na rzeczy do spania. Co się znalazło na liście aktorki?

Przede wszystkim łóżeczko, które będzie znajdować się w... salonie! Dlaczego w salonie? 

Mając piętrowy dom, to bardzo wygodne mieć dla Maluszka miejsce do spania w tej przestrzeni dziennej, na dole. Zdecydowaliśmy się na łóżeczko na kółkach, aby zawsze można było je przestawić i mieć Maleństwo na oku.😉 Nie chciałam również zabierać miejsca na kanapie poprzez różne kokony itp., aby dalej Emilka miała miejsce do wariowania i zabawy.

Zobacz także: Jak przygotować wyprawkę dla maluszka?

Poza tym aktorka poleca też łóżeczko dostawne na noc, które bardzo ułatwia opiekę nad malcem. Wtedy, gdy się obudzi na jedzenie, młoda mama nie musi wstawać, wystarczy, że sięgnie ręką po malucha i go do siebie przytuli.

Agnieszka Kaczorowska zakupiła też śpiworki i rożki do spania, które są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Zgadzacie się z jej wyborem?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.