O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży?!

Lada dzień stanie na ślubnym kobiercu!

Olga Figaszewska 30 lipca 2018 11:45

Agnieszka Kaczorowska odnalazła prawdziwą miłość. Kilka miesięcy temu przyjęła oświadczyny ukochanego i wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Wszystkich zastanawia jedno, dlaczego tancerka tak szybko zdecydowała się zmienić stan cywilny? Są pewne podejrzenia...

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży?!

Całkiem niedawno gwiazda podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami ze swojego wieczoru panieńskiego. Spędziła cudowny czas w luksusowym hotelu na Mazowszu. „Kompletnie odcięła się od celebryckiego światka. Jakby zapadła się pod ziemię”, czytamy na łamach Twojego Imperium. Agnieszka Kaczorowska nie zaprosiła na ślub nikogo z branży. Chce, by ten dzień był jedyny w swoim rodzaju -  kameralna uroczystość i skromne wesele w gronie najbliższych.

Gwiazda serialu Klan w kwietniu, zaledwie po trzech miesiącach związku, zaręczyła się ze współpracownikiem i tancerzem, Maciejem Pelą. Para zdecydowała się wziąć ślub jeszcze w tym roku. Skąd ten pośpiech? Tancerka wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że marzy o założeniu rodziny. „Mamy z Maćkiem już konkretny pomysł. Na pewno będzie to kameralna uroczystość. Marzę o rodzinie i dzieciach, więc nie będę tego odkładała w nieskończoność. (...) Znam wiele dziewczyn, którym wystarcza sam fakt, że się zaręczyły, ale u mnie tak nie będzie!”, zdradziła kilka miesięcy temu Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Faktem.

Jak podkreśla magazyn, spekuluje się, że gwiazda chciałaby zostać mamą i możliwe, że już jest w ciąży. Tych doniesień nie potwierdziła dotychczas jej menadżerka, ani główna zainteresowana.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.