Lada dzień stanie na ślubnym kobiercu!

Olga Figaszewska 30 lipca 2018 11:45

Agnieszka Kaczorowska odnalazła prawdziwą miłość. Kilka miesięcy temu przyjęła oświadczyny ukochanego i wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Wszystkich zastanawia jedno, dlaczego tancerka tak szybko zdecydowała się zmienić stan cywilny? Są pewne podejrzenia...

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży?!

Całkiem niedawno gwiazda podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami ze swojego wieczoru panieńskiego. Spędziła cudowny czas w luksusowym hotelu na Mazowszu. „Kompletnie odcięła się od celebryckiego światka. Jakby zapadła się pod ziemię”, czytamy na łamach Twojego Imperium. Agnieszka Kaczorowska nie zaprosiła na ślub nikogo z branży. Chce, by ten dzień był jedyny w swoim rodzaju -  kameralna uroczystość i skromne wesele w gronie najbliższych.

Gwiazda serialu Klan w kwietniu, zaledwie po trzech miesiącach związku, zaręczyła się ze współpracownikiem i tancerzem, Maciejem Pelą. Para zdecydowała się wziąć ślub jeszcze w tym roku. Skąd ten pośpiech? Tancerka wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że marzy o założeniu rodziny. „Mamy z Maćkiem już konkretny pomysł. Na pewno będzie to kameralna uroczystość. Marzę o rodzinie i dzieciach, więc nie będę tego odkładała w nieskończoność. (...) Znam wiele dziewczyn, którym wystarcza sam fakt, że się zaręczyły, ale u mnie tak nie będzie!”, zdradziła kilka miesięcy temu Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Faktem.

Jak podkreśla magazyn, spekuluje się, że gwiazda chciałaby zostać mamą i możliwe, że już jest w ciąży. Tych doniesień nie potwierdziła dotychczas jej menadżerka, ani główna zainteresowana.  

1/5
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Copyright @Marcin Tumasz
1/5

Agnieszka Kaczorowska w sesji VIVY!, 2015 rok

2/5
Agnieszka Kaczorowska, wieczór panieński
Copyright @Instagram/@agakaczor
2/5

Wieczór panieński Agnieszki Kaczorowskiej

3/5
Wieczór Panieński Agnieszki Kaczorowskiej
Copyright @Agnieszka Kaczorowska/InstaStories
3/5

Wieczór panieński Agnieszki Kaczorowskiej

4/5
Agnieszka Kaczorowska
Copyright @Instagram/@agakaczor
4/5

Agnieszka Kaczorowska z ukochanym, Maciejem Pelą.

5/5
Agnieszka Kaczorowska wychodzi za mąż
Copyright @Instagram/Agnieszka Kaczorowska
5/5

Para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.