EN_01466037_0012, Adriana Kalska zagra Annę Przybylską?
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Adriana Kalska zagra Annę Przybylską? Wszystko jasne! Agent aktorki zabrał głos

Co na to fani zmarłej aktorki?

Aleksandra Andrzejak 30 kwietnia 2021 14:57
EN_01466037_0012, Adriana Kalska zagra Annę Przybylską?
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Kilka dni temu Adriana Kalska zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nowej odsłonie. Fani zaczęli snuć domysły, że to charakteryzacja do filmu o Annie Przybylskiej. Teraz już wszystko jest jasne! Agent gwiazdy zabrał głos.

Film o Annie Przybylskiej

O powstaniu filmu o Annie Przybylskiej słyszymy już od lat. Przyjaciel gwiazdy Radosław Piwowarski potwierdził, że produkcja nie dojdzie do skutku. Za to z ust prezesa TVP Jacka Kurskiego padły kompletnie inne słowa: „Pracujemy nad wieloma pięknymi dokumentami, myślę że mamy renesans tego gatunku. To prawidłowe wypełnienie misji Telewizji Publicznej. A w ostatnich latach nie było takich dokumentów, które oglądałyby 4 mln. ludzi. Pojawi się np. film o Annie Przybylskiej, który być może nawet trafi do kin” – zdradził w rozmowie z Faktem.

Zobacz także: Adriana Kalska wywołała poruszenie jednym zdjęciem. Aktorka zagra Annę Przybylską? 

kalsa zagra przybylska
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Adriana Kalska zagra Annę Przybylską?

Po tym, jak na Instagramie Adriany Kalskiej pojawił się jej czarno-biały portret, internauci zgodnie orzekli, że aktorka łudząco przypomina na nim Annę Przybylską. Gwiazda serialu „M jak miłość” zapozowała do zdjęcia w krótkiej peruce z jasnymi pasemkami. Fani zaczęli snuć domysły, że aktorka przygotowuje się do roli Anny Przybylskiej.

Zobacz także: Adriana Kalska już tak nie wygląda! Została blondynką!

Głos w sprawie zagrał agent Adriany: „Nic o tym nie wiem” - stwierdził krótko Maciej Gajewski zapytany przez Super Express. Inna osoba z otoczenia aktorki wyjaśniła jej metamorfozę: „Mogę jedynie potwierdzić, że Adriana gra główną rolę. To nowy serial, na który warto czekać. Czegoś tak dobrego już dawno nie było w polskiej telewizji”. Można przypuszczać, że chodzi o nowy serial TVN pod roboczym tytułem Zaginiona, w którym Kalska ma grać główną rolę. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.