Adam Małysz
Fot. East News
o nim się mówi

Adam Małysz zdobył wyższe wykształcenie! 

Na jaką ocenę zdał?

Monika Katarzyna Krupska 4 lipca 2018 07:58
Adam Małysz
Fot. East News

Kolejna gwiazda w polskim show-biznesie może pochwalić się wyższym wykształceniem! Na początku lipca do grona osób po studiach dołączył Adam Małysz. Czterokrotny mistrz świata w skokach obronił pracę licencjacką. Jaką uczelnię ukończył 40-letni Adam Małysz? 

Adam Małysz ma wyższe wykształcenie 

Polski skoczek narciarski i kierowca rajdowy został absolwentem Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Małysz studiował na kierunku turystyka i rekreacja na Politechnice Częstochowskiej. Jak czytamy na stronie internetowej częstochowskiego oddziału Gazety Wyborczej na studia namówił go jego kolega rajdowy Jakub Brzeziński! 

Praca Adama Małysza dotyczyła miasta Wisła. Jej tytuł brzmi: „Produkt turystyczny i jego promocja na przykładzie miasta Wisły. Jak przekazał w Faktach TVN promotor skoczka, Adam obronił się na piątkę! Pytano go  choćby o to, jaki wpływ ma marketing na promocję miasta.

„Ostatni raz tak się stresowałem na maturze”, przyznał rajdowiec w Gazecie Wyborczej. Dodał, że trzy lata nauki były dla niego niezwykle istotne, a przez wybór tematu pracy wiele dowiedział się o mieście, w którym mieszka. 

„Dowiedziałem się wielu rzeczy, których wcześniej nie wiedziałem. To bardzo ważne doświadczenie. Najistotniejsze były ankiety, które przeprowadziłem. Rozdawałem je choćby osobom, które odwiedziły naszą galerię ( chodzi o Galerię Sportowych Trofeów Adama Małysza w Wiśle - red.). Myślę, że i sam burmistrz Wisły mógłby się z nich sporo ciekawych rzeczy dowiedzieć”, opowiadał o pracy Małysz. 

„Adam jest bardzo odpowiedzialnym i pracowitym studentem. Zdawałem sobie sprawę, że współpraca będzie szczególna i musimy wykorzystać czas między sezonami. Zazwyczaj wystarczają dwa miesiące na trzecim roku, natomiast tutaj rozpoczęliśmy tuż po zakończeniu ubiegłorocznego sezonu zimowego. Przekonałem go, że warto zająć się rodzinną Wisłą. Były poprawki, wiele spotkań, ale muszę przyznać, że napisał bardzo dobrą pracę. To niezwykle ciekawy materiał. Będą namawiał go do kontynuacji studiów na Wydziale Zarządzania”, powiedział dr Andrzej Brzeziński.

Adamowi Małyszowi bardzo gratulujemy!  

Adam Małysz w Zakopanem podczas konkursu skoków narciarskich
Fot. Eastnews

Adam Małysz uratował poród krowy

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…