Monika Olejnik, Uroda Życia, main topic
Fot. Piotr Porebsky/Metaluna
O TYM JEST GŁOŚNO

„Jak urodziłam Jurka, poczułam się dorosła i odpowiedzialna”. Takiej Moniki Olejnik nie znaliście

Gabriela Czernecka 16 lipca 2017 07:00
Monika Olejnik, Uroda Życia, main topic
Fot. Piotr Porebsky/Metaluna

Monika Olejnik zasłynęła jako kontrowersyjna dziennikarka, która otwarcie mówi, co myśli. Niedawno obchodziła 61 urodziny, ale jak mówi w wywiadzie dla „Uroda Życia”: „Zawsze sobie odejmowałam lat”. Monika Olejnik jako gwiazda najnowszej okładki magazynu udzieliła obszernego wywiadu, w ktorym opowiedziała o tym, dlaczego wiek nie ma dla niej znaczenia.

Zobacz: Monika Olejnik, najbardziej stylowa dziennikarka obchodzi dziś urodziny! Zobacz jej stylizacje

Życie prywatne Moniki Olejnik 

Monika Olejnik jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu „Uroda Życia”. Dziennikarce Barbarze Hrybacz opowiedziała m.in. dlaczego nie obchodzi urodzin

Zawsze sobie odejmowałam lat. Jak skończyłam 10, to już przeżywałam, że jestem stara. Podobnie potem. Miałam trzydzieści parę lat, jechałam na reportaż w Polskę, pytano mnie o wiek, a ja podawałam mniej(...). Tak mam i zawsze miała. Nie znoszę, gdy tabloidy w nawiasie podają wiek. Przypomina mi to notki nagrobne, kto ile żył”.

Dziennikarka opowiedziała także, jak poznała swojego partnera, Tomasza Ziółkowskiego i jak silna łączy ich więź

Kiedy się poznaliśmy w Trójce, nie miałam pojęcia, ile Tomek ma lat. Zresztą wcale tak młodo nie wyglądał (...). Z Tomkiem jesteśmy już kilkanaście lat i ciągle lubimy ze sobą rozmawiać, podróżować, zwiedzać. Dba o mnie...”.

Monika Olejnik wyznała także, że narodziny wnuka były wyjątkowo ważnym wydarzeniem w jej życiu. 

M. Olejnik: Jak urodziłam Jurka, poczułam się dorosła i odpowiedzialna. Po narodzinach wnuka stałam się chyba podwójnie dorosła. Ale przede wszystkim bardzo się ucieszyłam, bo Jeremi jest uroczy.

B. Hrybacz: Mówi do Ciebie babciu?

M. Olejnik: Na razie jeszcze słabo mówi, wychodzi mu coś w stylu "baba Mo". Przyzwyczaił się, że ciągle się spieszę. Ostatnio jak chciałam mu poczytać książeczkę, to i tak podał mi torebkę i zaczął machać na pożegnanie. Ciągnie nie mogę się nadziwić, że mój syn jest już dorosły. Jurek skończył socjologię i podyplomowe filmoznawstwo. Idzie swoją drogą”.

Więcej o Monice Olejnik przeczytacie w nowej „Urodzie Życia”.

Przeczytaj także: „Może lepiej być kontrowersyjną niż nijaką”. Monika Olejnik o nowych zawodowych wyzwaniach

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.