DAMIAN DUDA 2 sierpnia 2017 07:00
1/10
Monika Olejnik, kostiumy Moniki Olejnik, jamnik
Copyright @Facebook/Instagram
1/10

 

Zdjęcia Moniki Olejnik w stroju kąpielowym rozgrzały internet. 61-letnia prezenterka pokazała zdjęcie, na którym widać jej niezwykłą sylwetkę. Fani są zachwyceni. „Super figura. Piękne zdjęcie’’ — komentuje jedna z użytkowniczek serwisu społecznościowego. „Jak dwudziestka’’ — komplementuje Olejnik jeden z fanów.

 

Zobacz też: „Może lepiej być kontrowersyjną niż nijaką”. Monika Olejnik o nowych zawodowych wyzwaniach

 

Niestety, są również tacy, którym nie podoba się sylwetka prowadzącej „Kropki nad i’’. Na szczęście Monika Olejnik nie przejmuje się nieprzychylnymi komentarzami pod swoim adresem i od lat dzieli się z internautami swoimi zdjęciami z wakacji. Wszyscy są zgodni w jednym: dziennikarka z roku na rok wygląda coraz lepiej. „Życzliwe’’ osoby wyciągają zdjęcia sprzed lat, na których gwiazda nie wygląda tak dobrze, jak teraz. Jednak sama zainteresowana się nimi w ogóle nie przejmuje.

 

Monika Olejnik: dieta

 

Monika Olejnik zawsze aktywnie spędza wakacje, co widać po jej profilach społecznościowych. Jak prezenterka dba o swoją sylwetkę?

 

Pokazuję, że warto o siebie dbać, że bieganie, pływanie, regularna siłownia, zdrowa dieta przynosi efekty. Namawiam ludzi do aktywności i wiele osób mi za to dziękuję’’, wyznała dziennikarka na łamach „Urody Życia’’.

 

Postanowiliśmy przypomnieć Wam zdjęcia Moniki Olejnik w strojach kąpielowych, którymi pochwaliła się w mediach społecznościowych.

 

Przeczytaj też: „Jak urodziłam Jurka, poczułam się dorosła i odpowiedzialna”. Takiej Moniki Olejnik nie znaliście

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?