Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA
O tym się mówi!

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska razem na premierze filmu "Bejbis"

Tak świętują 10. rocznicę ślubu. Zachwycają!

Aleksandra Frankowska 20 października 2022 12:00
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pojawili się wczoraj wspólnie na premierze filmu „Bejbis”. Małżeństwo niedawno świętowało 10. rocznicę ślubu. Uśmiechnięci i promienni chętnie pozowali do zdjęć, a między nimi dało się wyczuć prawdziwą chemię. Jak wyglądali podczas tego wyjątkowego wieczoru?

ZOBACZ TEŻ: Poznali się całkiem przypadkiem... Oto historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętowali 10. rocznicę ślubu

Czas płynie jak szalony. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach niedawno obchodzili 10. rocznicę ślubu. Małżonkowie wciąż patrzą na siebie z prawdziwą iskierką w oczach, a takiej miłości życzyłby sobie każdy. Aż miło popatrzeć! Ich ślub w 2012 roku został okrzyknięty wydarzeniem sezonu. I chociaż oboje bardzo chronią swoje życie prywatne, co jakiś czas na ich Instagramach możemy zobaczyć przepiękne kadry z dalekich podróży czy z cudownego domu na Mazurach.

Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. […] Nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie – powiedział niedawno Badach w wywiadzie dla Plejday.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach zachwycili na premierze filmu „Bejbis”

Małżeństwo pojawiło się wczoraj na premierze filmu „Bejbis”, która zgromadziła wiele gwiazd. Wspólnie pozowali dla fotoreporterów, uśmiechając się do nich promiennie. Wybrali eleganckie stylizacje, bardzo do siebie pasujące. Ola postawiła na garnitur w kolorze cappuccino, czarny top, szpilki i torebkę. Kuba wybrał zaś kraciastą marynarkę i ciemną koszulę. Małżeństwo prezentowało się elegancko i klasą, idealnie, jak na wieczorną randkę. Miło zobaczyć ich razem i to w tak ważnym dla nich roku.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Aleksandra Kwaśniewska przeżyła poważny kryzys. „Męczyłam się”

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach, premiera filmu „Bejbis”, Warszawa, 19.10.2022 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?