Aleksandra Kwaśniewska
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/LAF AM/Instagram @aleksandraleksandrowna
Domy gwiazd

Ola Kwaśniewska pokazała wnętrza przepięknej willi na Mazurach

Wraz z mężem Kubą Badachem spędzają tam wakacyjny urlop

Aleksandra Frankowska 27 lipca 2022 16:27
Aleksandra Kwaśniewska
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/LAF AM/Instagram @aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach wypoczywają w przepięknej willi na Mazurach należącej do Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Początkowo internauci mogli zobaczyć okazały dom jedynie z zewnątrz, zachwycając się niezwykłym klimatem. Teraz Ola pokazała odrobinę wnętrz, które wskazują na to, że w środku dom wygląda równie pięknie, co na zewnątrz.

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Kwaśniewska o swoim ojcu: „Żadne pałace i zaszczyty nie mają podskoku do dobrych i wspierających relacji” 

Ola Kwaśniewska pokazała zjawiskową willę rodziców na Mazurach

Przepiękny dom, w którym wakacyjny urlop spędza Ola wraz z mężem znajduje się na Mazurach. Został on wybudowany 10 lat temu, a działka na której się znajduje ma aż 20 hektarów. Wokół znajdują się cudowne lasy i jeziora, sprawiając, że klimat jest niezwykle sielski i urokliwy. Taki urlop to prawdziwy odpoczynek od zgiełku wielkiego miasta. Ola na swoim Instagramie pokazała dom z zewnątrz, który zrobił na internautach ogromne wrażenie. Wieczorową porą, świecące wokół lampki zrobiły niesamowity klimat. Pnąca się po fasadzie budynku roślinność dodaje mu tajemniczości, niczym w zaczarowanym ogrodzie.

Wnętrza mazurskiej willi Kwaśniewskich zachwycają

Na kolejnych relacjach publikowanych przez Olę Kwaśniewską, możemy zobaczyć wnętrza mazurskiego domu. W salonie widzimy urokliwy kominek oraz murowaną podłogę, która dodaje niesamowitego klimatu. Każda ściana zagospodarowana jest meblami, lampami czy obrazami, a wszystko tworzy bardzo spójny obrazek. W gabinecie aż roi się od książek, które są prawdziwą kolekcją Aleksandra Kwaśniewskiego.

CZYTAJ TEŻ: Poznali się całkiem przypadkiem... Oto historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Willa Kwaśniewskich na Mazurach
Fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Willa Kwaśniewskich na Mazurach
Fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Willa Kwaśniewskich na Mazurach
Fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Willa Kwaśniewskich na Mazurach
Fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Zachwyca również taras, na którym można odpoczywać i delektować się naturą. Meble ogrodowe pozwalają na prawdziwy relaks i zanurzenie się tutaj w lekturze.

Czyż to miejsce nie wygląda, jak prawdziwy raj? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.