Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Czy walka z nienawiścią w sieci jest możliwa? Tak z hejtem radzi sobie Agnieszka Woźniak-Starak

Gabriela Czernecka 5 lipca 2017 18:00
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Woźniak-Starak od dłuższego czasu unika mediów. Nie pokazuje się na czerwonym dywanie i rzadko wrzuca zdjęcia na swoje media społecznościowe. Mimo to zainteresowanie jej związkiem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem nie słabnie, a wręcz przeciwnie. Dziennikarka niemal od dwóch lat zmaga się z negatywnymi, wulgarnymi i obraźliwymi komentarzami. Jak z nimi walczy?

Zobacz: Agnieszka Woźniak–Starak wróciła na ścianki! Jeszcze nie tak dawno zapewniała, że zniknie z show-biznesu

Hejetrzy kontra Instagram Agnieszki Woźniak-Starak 

Hejterzy szczególnie upodobali sobie Instagram Agnieszki Woźniak-Starak. Do niedawna fani dziennikarki mieli okazję podejrzeć, jak wygląda jej codzienne życie - co robi poza wielkim ekranem i jak spędza wolny czas w towarzystwie ukochanego. Niestety od momentu, gdy Agnieszka Woźniak-Starak związała się z Piotrem Woźniakiem Starakiem, internauci na jej Instagramie dają upust swoim emocjom. Pod każdym postem, jaki dziennikarka zamieszczała swego czasu w mediach społecznościowych, pojawiała się masa obrażających ją komentarzy. Początkowo Agnieszka Woźniak-Starak nie reagowała na zaczepki hejterów. W obronie gwiazdy stawali więc jej fani, ale jak się szybko okazało, oni także padali ofiarami hejterów.

Przeczytaj: Agnieszka Woźniak–Starak wróciła na ścianki! Jeszcze nie tak dawno zapewniała, że zniknie z show-biznesu

Agnieszka Woźniak-Starak walczy z hejterami

W końcu Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zareagować. Prowadząca program „Azja Express” zamieściła wówczas wpis na Instagramie, w którym bezpośrednio zwróciła się do hejtera: „Do ciebie mówię trollu. Daj spokój, bo i tak niczego nie osiągniesz, a tylko zaśmiecasz mi profil. Przeproś ładnie wszystkie panie, które tu bez powodu obrażasz, pokasuj te fejkowe profile i więcej tu nie zaglądaj. Te głuche telefony też są już nudne więc zamiast wydzwaniać i żyć moim życiem idź jutro na WOŚP i zrób coś dobrego dla ludzi. Tak w ramach pokuty. Dzięki! A Wam dziewczyny dziękuję za wsparcie, przykro mi, że przeze mnie też obrywacie po uszach. Mam stalkera, po prostu. A może raczej stalkerkę..?”, podpisała jedno ze zdjęć.

Niestety negatywne komentarze wciąż się pojawiały. Później dziennikarka próbowała walczyć z hejterami, blokując ich komentarze. To również na niewiele się zdało. Wraz z początkiem maja tego roku Agnieszka Woźniak-Starak założyła nowe konto na Instagramie. Prowadząca program „Azja Express” zmieniła konto z „Aga na językach” na „Agnieszka Woźniak-Starak” i zablokowała możliwość komentowania zdjęć. Tym samym hejterzy nie mogą dawać upustu swoim frustracjom pod jej zdjęciami, a fani wciąż mają okazję podglądać i obserwować, co dzieje się u ich idolki. Okazuje się jednak, że walka z hejterami to jak walka z wiatrakami.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak–Starak wróciła na ścianki! Jeszcze nie tak dawno zapewniała, że zniknie z show-biznesu

Internauci nie pozostali dłużni - stare konto na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak niemal natychmiast zostało przejęte przez jednego z hejterów. Wrzucane są tam zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak z mężem lub Piotra Woźniaka-Staraka z byłymi partnerkami opatrzone wulgarnymi obraźliwymi opisami. Podobna sytuacja ma miejsce na Instagramie Piotra Woźniaka-Staraka, gdzie hejterzy także dają upust swoim emocjom. 

Polecamy również: Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy tak szczerze o małżeństwie: „Ja i mąż jesteśmy do siebie bardzo podobni”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.