Weronika Kostyra 6 września 2017 07:30
1/4
Agnieszka Woźniak-Starak na okładkach VIVY!
Copyright @VIVA!
1/4

 

Agnieszka Woźniak-Starak, bohaterka okładki VIVY! Jest już po raz trzeci. Rok po ślubie opowiedziała o swoim małżeństwie i nowych życiowych wyzwaniach. Jednak kilka lat temu, gdy także udzieliła nam wywiadu była w innym momencie życia. W 2014 roku szczerze opowiedziała Piotrowi Najsztubowi, co sądzi na temat miłości i związku:

 

Wywiady Agnieszki Woźniak-Starak dla VIVY!

– Jest Pani w stanie dla miłości poświęcić część siebie, czyli na przykład porzucić pracę?

„Myślę, że nie. Myślę, że nie byłabym w stanie zrezygnować z jakiejś części siebie, nawet dla miłości. Jak kompromis robi się zbyt obciążający i trzeba w nim pójść za daleko, to może nie warto? Nie jestem kobietą, która byłaby w stanie zrezygnować z siebie dla mężczyzny, bo ogromne szczęście daje mi to, kim jestem, jak się rozwijam, co robię. To są mocne podstawy, bez których trudno by mi było być szczęśliwą”.

 

Jej wywiad z 2015 roku skupiał się na stylu i wizerunku dziennikarki.

– Pamiętasz ten moment, kiedy po raz pierwszy pomyślałaś sobie: świetnie wyglądam?

„Nie było jeszcze takiego momentu. Nie kokietuję. Nie rozpływam się w zachwytach nad sobą. Nie chcę być też przesadnie skromna – mam pełną świadomość, że jestem atrakcyjną kobietą i lubię siebie, ale widzę również mnóstwo mankamentów. Czasem jak patrzę na stylizacje, które robi moja stylistka, myślę sobie: super, tak było na przykład podczas naszej sesji. Mogę się zachwycać ciuchami, z siebie jestem najwyżej zadowolona”.

 

Co powiedziała w najnowszym numerze? VIVA! dostępna w kioskach od czwartku!

 

Porównajcie okładki, która jest najlepsza?

 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak podsumowuje rok małżeństwa z Piotrem Woźniakiem-Starakiem: „Jesteśmy taką oryginalną parą”

2/4
Agnieszka Szulim na okładce Vivy!, marzec 2015
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
2/4
4/4
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Copyright @Marlena Bielińska
4/4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?