Fot. e-bay
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje swoją suknię ślubną. Wiemy, dlaczego!

Sabina Zięba 23 sierpnia 2017 18:15
Fot. e-bay

27 sierpnia minie już rok od pięknego ślubu Agnieszki Woźniak-Starak z Piotrem Woźniakiem-Starakiem w bajkowej Wenecji. Z tej okazji znana dziennikarka postanowiła sprzedać swoją wymarzoną kreację na jednym z portali internetowych... Dlaczego?

Polecamy też: Agnieszka Woźniak-Starak podsumowuje rok małżeństwa z Piotrem Woźniakiem-Starakiem: „Jesteśmy taką oryginalną parą”

Licytacja sukni ślubnej

23 sierpnia prezenterka wystawiła swoją zwiewną, romantyczną suknię na aukcji w popularnym serwisie e-bay. Cena wywoławcza za projekt duetu Bizuu z modnym dekoltem typu carmen i drobnymi zakładkami podszytymi jedwabną podszewką wynosi 2000 złotych. Na swoim ślubie Agnieszka dobrała do niej biało-czarne balerinki od Miu Miu oraz efektowne jedwabne czarne kolczyki od Oscara de la Renty.

 

#thebestdayofmylife 🦄🦄🦄

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Polecamy też: Śluby roku 2016: Państwo Majdanowie, Szczęśni i Starakowie. Który był najbardziej spektakularny?

Dziennikarka podjęła decyzję o sprzedaży kreacji nie ze względu na problemy finansowe, lecz chęć pomocy ukochanym czworonogom. Nasz informator wyjaśnia: „W związku ze zbliżającą się pierwszą rocznicą ślubu Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wystawić swoją sukienkę ślubną na aukcję. W ten sposób prezenterka wesprze jedną z akcji charytatywnych wspierających odpowiedzialne adopcje psów i kotów — Adopciaki.pl. Pomysłodawcą akcji jest fundacja Viva! Akcja dla zwierząt”.

Dochód z aukcji w całości zasili konto Fundacji Viva! z przeznaczeniem na wsparcie programu adopcji bezdomnych psów i kotów, którego ambasadorką jest Agnieszka.

Podajemy link do aukcji: http://www.ebay.pl/itm/152672280225

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?