Agnieszka Woźniak-Starak o mężu, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak podsumowuje rok małżeństwa z Piotrem Woźniakiem-Starakiem: „Jesteśmy taką oryginalną parą”

Gabriela Czernecka 9 sierpnia 2017 20:30
Agnieszka Woźniak-Starak o mężu, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

 

Agnieszka Woźniak-Starak od roku jest szczęśliwą żoną Piotra Woźniaka-Staraka. Co prawda jakiś czas temu usunęli się w cień medialnego zgiełku, by w spokoju móc cieszyć się małżeństwem, jednak ostatnio coraz chętniej uchylają rąbka tajemnicy i opowiadają o swoim związku. Dlaczego prezenterka twierdzi, że jest on nietypowy?

Polecamy: Jego ostatnie wystąpienie wywołało medialną burzę. Kim jest Piotr Woźniak-Starak?

 

Hej na związek Agnieszki Woźniak-Starak z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

 

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak są idealnym przykładem na to, że miłość pokonuje wszelkie przeszkody. Para od momentu ogłoszenia, że są razem, zmagała się z hejtem i negatywnymi komentarzami w sieci. Dziennikarka próbowała walczyć z tym zjawiskiem na wiele sposobów. Usuwała komentarze, blokowała użytkowników, a nawet zamieszczała posty skierowane bezpośrednio do hejterów. W końcu internauci doprowadzili ją do ostateczności – wraz z początkiem maja tego roku Agnieszka Woźniak-Starak założyła nowe konto na Instagramie i zablokowała możliwość komentowania zdjęć. Tym samym hejterzy nie mogą dawać upustu swoim frustracjom, a fani wciąż mają okazję podglądać, co dzieje się u ich idolki.

 

Polecamy: Czy walka z nienawiścią w sieci jest możliwa? Tak z hejtem radzi sobie Agnieszka Woźniak-Starak

 

Agnieszka Woźniak-Starak o mężu

 

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub w ostatni weekend sierpnia 2016 roku we Włoszech. Spotykają się prawdopodobnie od 2014 r., zaś ich zaręczyny nastąpiły na Balu Fundacji TVN we wrześniu 2015 roku. Od tamtej pory internauci nie ustają w publikacjach krytycznych komentarzy na ich temat! Wielu nie wróżyło im szczęśliwej wspólnej przyszłości, a tymczasem Agnieszka i Piotr lada dzień będą świętować pierwszą rocznicę ślubu. „Oboje jesteśmy dojrzałymi ludźmi, więc bardzo dbamy o to, co nas łączy. Jak mówi Piotr, trzeba dbać o szczegóły. Ciągle mnie zaskakuje. On w ogóle jest szalonym przypadkiem... Ale gdyby nie był, nie wyszłabym za niego”, mówiła w jednym z wywiadów dziennikarka. 

 

Agnieszka Woźniak-Starak o małżeństwie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

 

Teraz gwiazda TVN, która jesienią po raz drugi będzie gospodynią hitowego show „Azja Express”, podsumowała pierwszy rok małżeńskiego pożycia. U nich nie ma miejsca na nudę! „Jesteśmy taką oryginalną parą. Ja nie jestem osobą, która w domu gotuje rosół i zakłada kapcie”, zwierzyła się. Dziennikarka zapewnia, że wraz z mężem potrafią czerpać z życia pełnymi garściami. „Lubimy przygody, lubimy się bawić, robić ciekawe rzeczy. Prowadzę radosne życie z moim małżonkiem”, ujawniła w rozmowie z „Faktem”. 

 

W ramach świętowania pierwszej rocznicy ślubu państwo Woźniakowie-Starakowie planują podobno wrócić do Wenecji i spędzić czas w miejscu, w którym rok temu odbyła się ta wyjątkowa dla nich uroczystość. Czy podzielą się z fanami intymnymi zdjęciami z tej podróży?

 

Zobacz też: Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka chcą, żeby Agnieszka Szulim urodziła im wnuka?! Sensacyjne doniesienia tabloidu

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.