O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak–Starak wróciła na ścianki! Jeszcze nie tak dawno zapewniała, że zniknie z show-biznesu

KP 26 kwietnia 2017 17:45

Agnieszka Woźniak–Starak nie lubi ścianek. Na początku roku podczas jednej z warszawskich imprez tak długo pozowała fotoreporterom, że zabrakło dla niej miejsca w pierwszym rzędzie. Wściekła, na swój instagramowy profil wrzuciła zdjęcie z wymownym podpisem „pieprzę ścianki”. Potem była jeszcze premiera filmu „Sztuka kochania”, podczas której uśmiechała się, gdy jej mąż, producent filmu, wygłaszał, delikatnie mówiąc, dziwne przemówienie.

Zobacz też: „Warto poluzować kucyki, to jest show-biznes!”. Agnieszka Woźniak-Starak kończy 39 lat

Powrót na salony

Od tamtej pory zdążyła pojechać do Indii, gdzie kręcono „Azja Express 2”. I chwilę po powrocie pojawiła się na imprezie Magnum. Na doroczną imprezę przybywają wszystkie gwiazdy, a jeden z projektantów pokazuje swoją kolekcję i jedną, specjalnie na tę okazję uszytą kreację. W tym roku wybór padł na La Manię. Joanna Przetakiewicz dyrektor kreatywna marki i dziennikarka bardzo się lubią. Nic więc dziwnego, że to Agnieszka poprowadziła ten wieczór.

Dlaczego się nie uśmiechała?

Złośliwi zauważyli, że przez cały wieczór Agnieszka nie uśmiechnęła się ani razu. I widać było, że pozowanie na ściance nie sprawiło jej przyjemności. Chyba wciąż pozostaje wierna swojemu hasłu z początku roku.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…