DD 23 maja 2017 07:00
1/5
Agnieszka Woźniak-Starak z przyjaciółmi, życie prywatne Agnieszki Woźniak-Starak
Copyright @Instagram
1/5

 

Na temat życia osobistego Agnieszki Woźniak-Starak bardzo chętnie rozpisują się kolorowe media. Jakim samochodem jeździ gwiazda TVN-u, gdzie najchętniej robi zakupy... — to tylko część pytań, które stawiają dziennikarze. Niestety, prowadząca „Azja Express’’ — pomimo zainteresowania mediów swoją osobą — niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. 

 

Zobacz też: „Warto poluzować kucyki, to jest show-biznes!”. Agnieszka Woźniak-Starak kończy 39 lat

 

Agnieszka Woźniak-Starak o małżeństwie

W jednym z ostatnich wywiadów prezenterka po raz pierwszy opowiedziała o tym, jak wygląda jej małżeństwo z producentem filmowym, Piotrem Woźniakiem Starakiem. 

 

Jeśli masz podobny poziom empatii i jesteś świadomy, co może zranić drugą osobę, to starasz się tego nie robić. Znasz jej „instrukcję obsługi”. Tak jest łatwiej, bo unikasz nieporozumień, a nawet jeśli do nich dojdzie, to trwają chwilę. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, wiemy o sobie wszystko i lubimy się razem bawić. Oboje jesteśmy dojrzałymi ludźmi, więc bardzo dbamy o to, co nas łączy. Jak mówi Piotr, trzeba dbać o szczegóły. Ciągle mnie zaskakuje. On w ogóle jest szalonym przypadkiem... Ale gdyby nie był, nie wyszłabym za niego”, zwierzyła się prezenterka w miesięczniku „Glamour”.

 

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie

Jedna z największych TVN-owskich gwiazd dobrze wie, jak wykorzystać social media. Jej profil na instagramie obserwuje niespełna ćwierć miliona internautów. Fani gwiazdy zauważyli, że w ostatnim czasie chętniej korzysta z tej formy kontaktu z fanami. Na profilu prezenterki pojawiły się zdjęcia z przyjęcia ślubnego, które odbywało się na Mazurach. 

 

Zobaczcie, jak bawiła się gwiazda! 

 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak–Starak wróciła na ścianki! Jeszcze nie tak dawno zapewniała, że zniknie z show-biznesu

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.