DD 23 maja 2017 07:00
1/5
Agnieszka Woźniak-Starak z przyjaciółmi, życie prywatne Agnieszki Woźniak-Starak
Copyright @Instagram
1/5

 

Na temat życia osobistego Agnieszki Woźniak-Starak bardzo chętnie rozpisują się kolorowe media. Jakim samochodem jeździ gwiazda TVN-u, gdzie najchętniej robi zakupy... — to tylko część pytań, które stawiają dziennikarze. Niestety, prowadząca „Azja Express’’ — pomimo zainteresowania mediów swoją osobą — niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. 

 

Zobacz też: „Warto poluzować kucyki, to jest show-biznes!”. Agnieszka Woźniak-Starak kończy 39 lat

 

Agnieszka Woźniak-Starak o małżeństwie

W jednym z ostatnich wywiadów prezenterka po raz pierwszy opowiedziała o tym, jak wygląda jej małżeństwo z producentem filmowym, Piotrem Woźniakiem Starakiem. 

 

Jeśli masz podobny poziom empatii i jesteś świadomy, co może zranić drugą osobę, to starasz się tego nie robić. Znasz jej „instrukcję obsługi”. Tak jest łatwiej, bo unikasz nieporozumień, a nawet jeśli do nich dojdzie, to trwają chwilę. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, wiemy o sobie wszystko i lubimy się razem bawić. Oboje jesteśmy dojrzałymi ludźmi, więc bardzo dbamy o to, co nas łączy. Jak mówi Piotr, trzeba dbać o szczegóły. Ciągle mnie zaskakuje. On w ogóle jest szalonym przypadkiem... Ale gdyby nie był, nie wyszłabym za niego”, zwierzyła się prezenterka w miesięczniku „Glamour”.

 

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie

Jedna z największych TVN-owskich gwiazd dobrze wie, jak wykorzystać social media. Jej profil na instagramie obserwuje niespełna ćwierć miliona internautów. Fani gwiazdy zauważyli, że w ostatnim czasie chętniej korzysta z tej formy kontaktu z fanami. Na profilu prezenterki pojawiły się zdjęcia z przyjęcia ślubnego, które odbywało się na Mazurach. 

 

Zobaczcie, jak bawiła się gwiazda! 

 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak–Starak wróciła na ścianki! Jeszcze nie tak dawno zapewniała, że zniknie z show-biznesu

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.