Jakub Wesołowski, Weronika Książkiewicz, Elite Model Look 2007
Fot. Kurnikowski/AKPA
Historia miłości

Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski przed laty byli parą. Ich związek rozpadł się nagle

Co było tego przyczyną i jakie mają dziś relacje?

Marta Nawacka 4 maja 2023 20:03
Jakub Wesołowski, Weronika Książkiewicz, Elite Model Look 2007
Fot. Kurnikowski/AKPA

Przed laty Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski tworzyli jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Niektórzy nawet wróżyli im małżeństwo i świetlaną przyszłość, jednak okazało się, że życie miało dla nich inne plany. Dlaczego aktorska para postanowiła się rozstać i jakie dziś łączą ich relacje?

Jakub Wesołowski i Weronika Książkiewicz: jak się poznali?

Przed laty o Weronice Książkiewicz i Jakubie Wesołowskim mówiono, że tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Choć aktor miał opinię podrywacza, sam mówił, że po prostu podobają mu się dziewczyny. Jego pewność siebie i uwodzicielski uśmiech sprawiał, że chętnie interesowała się nim płeć przeciwna. W pewnym momencie na jego drodze stanęła piękna Weronika Książkiewicz i w mig wpadła mu w oko.

Choć aktorka wiedziała o opiniach podrywacza, jakie chodziły za Kubą Wesołowskim, to o pięć lat młodszy mężczyzna ujął ją chłopięcym urokiem i poczuciem humoru. Zasypywał Weronikę Książkiewicz komplementami i zachowywał się jak prawdziwy dżentelmen, czym szybko zaskarbił sobie jej sympatię. Koleżanki miały ostrzegać aktorkę, by nie angażowała się w tę relację, jednak na uczucie nie było rady. Aktorska para coraz częściej pojawiała się razem, a na zdjęciach było widać, że oboje patrzą na siebie z czułością.

Czytaj też: Magdalena Cielecka długo nie wybaczyła ojcu. Kiedy się na to zdobyła, było już za późno

Jakub Wesołowski, Weronika Książkiewicz, kalendarz
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Jakub Wesołowski, Weronika Książkiewicz, kalendarz "Dżentelmeni 2008"

Jakub Wesołowski, Weronika Książkiewicz, premiera kalendarza Lavazza 2008
Fot. Kurnikowski/AKPA

Jakub Wesołowski, Weronika Książkiewicz, premiera kalendarza Lavazza 2008

Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski: dlaczego się rozstali?

Gdy związek Kuby Wesołowskiego i Weroniki Książkiewicz trwał już kilka miesięcy, aktora zauważono u jubilera, gdzie przyglądał się pierścionkom. Momentalnie pojawiły się spekulacje o rychłych zaręczynach pary i ślubie. Latem pojawili się wspólnie na festiwalu w Gdyni, gdzie pracowali na planie „Rozmów nocą”. Jednak parę miesięcy później, kiedy film miał swoją premierę, zakochani nie byli już razem...

Z czasem media obiegła wiadomość o rozstaniu pary. Mówiono, że Jakub Wesołowski zostawił ukochaną bez żadnego wyjaśnienia. Aktorka miała także zdobyć się na komentarz, który dodatkowo zaognił sytuację. „Póki co, nie ma litości dla zdrajców”, miała powiedzieć Weronika Książkiewicz. Jakiś czas później aktor pojawił się na planie show „Gwiazdy tańczą na lodzie”, w którym jego była ukochana brała udział. Kibicował jej, a po występie pogratulował i przytulił, przez co fani mieli nadzieję, że jeszcze do siebie wrócą. Iskrzyć między byłymi partnerami miało także podczas rozdania Telekamer. Oboje jednak weszli w inne związki, wyjaśniając wszelkie nieporozumienia między sobą.

„Nie chcę opowiadać o naszym związku. Kubuś jest cudownym człowiekiem - dojrzałym, poważnym i odpowiedzialnym. Na pewno bardzo zmienił moje życie”, mówiła Weronika Książkiewicz w jednym z wywiadów. „Nawet jeśli jestem z nim kojarzona, to dla mnie żadna ujma”, zapewniała aktorka.  

Zobacz także: Miłość nie była im pisana. Norbi i Marlena Jagłowska rozwiedli się w tajemnicy

Jakub Wesołowski, Weronika Książkiewicz
Fot. Niemiec/AKPA

Jakub Wesołowski, Weronika Książkiewicz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.