forum-0427204657 Norbi, Marlena Jagłowska, Viva Najpiekniejsi 2007, Warszawa 2008
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
historia miłości

Miłość nie była im pisana. Norbi i Marlena Jagłowska rozwiedli się w tajemnicy 

„Jeśli ktoś potrzebuje wolności, należy mu ją zwrócić, w sytuacji, gdy tak będzie najlepiej dla wszystkich”

Olga Figaszewska 4 maja 2023 18:49
forum-0427204657 Norbi, Marlena Jagłowska, Viva Najpiekniejsi 2007, Warszawa 2008
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Dla tej miłości wiele ryzykowali. Norbi i Marlena Jagłowska uchodzili za zgrany duet i wzorową parę. Po dziesięciu latach wspólnego życia ich relacja przeszła do historii. Co mówili o swoim małżeństwie? Jak się poznali? 

Norbi i Marlena Jagłowska – historia miłości pary

Miał już na swoim koncie zakończone małżeństwo. Norbi wspólnie z pierwszą żoną Julią doczekał się córki, Igi. Ich relacja nie przetrwała… „Pierwszy ślub brałem gdy miałem 21 lat, moja żona 20, i tak myślę, że ten związek trwał długo, bo aż 13 lat. Po pierwsze jak na bardzo młody czas ożenku i ten moment kiedy w show-biznes wszedłem. Trudny temat. Rozstaliśmy się i tyle. Mamy świetną córkę i to jest dla mnie najważniejsze”, opowiadał autor hitu Kobiety są gorące.

Norbi wyznał, że jego serce zabiło mocniej do innej kobiety i to u jej boku chciał dalej budować swoje życie. Popularny wokalista związał się z Marleną Jagłowską. Ukochaną poznał w 2003 roku na jednym z koncertów w  Szczecinie. W tym czasie oboje pozostawali formalnych związkach. Połączyła ich wyjątkowa więź i uczucie, którego nie chcieli gasić, ani oszukiwać swoich partnerów.

„Na początku był kłopot. Polegał na tym, że ja i Marlena musieliśmy się rozwieść. To nic miłego. […] Gdy zakochałem się w Marlenie, od razu powiedziałem żonie, a ona się załamała. Ale też szybko się pozbierała”, tłumaczył Norbi w rozmowie z Twoim Imperium.

Czytaj też: „Czekałem na moją Marzenę przez całe życie". Ta miłość była im pisana. Historia Norbiego i jego trzeciej żony

Norbi, Marlena Jagłowska, Dzień dobry TVN, 2010
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Wokalista i Marlena Jagłowska u swojego boku mieli odnaleźć szczęście i spokój. Para wspólnie wychowywała dzieci z poprzednich związków. Prowadzący Koło Fortuny wraz z ukochaną przyrzekali sobie miłość w 2007 roku.

Norbi i Marlena Jagłowska - rozstanie

Para w 2013 roku zdążyła odnowić przysięgę małżeńską na Florydzie. Dwa lata później Norbi i Marlena Jagłowska byli już po rozwodzie…  W 2015 roku prasa podawała, że zakochani rozstali się po cichu i z klasą. Pytany o potwierdzenie tych spekulacji wyznał w komentarzu dla Twojego Imperium: „Nie chcę się wam spowiadać. Nie zaprzeczę informacjom o rozwodzie, ale też ich nie potwierdzę. Chcę żyć spokojnie, unikając zamieszania dotyczącego moich spraw osobistych. Nie sądzę, bym z kolejną partnerką miał się pokazywać na salonach. Myślę, że będę tego unikał”.

Sprawdź też: Michał sławą wyprzedza we Francji brata. Mateusz unika mediów. Jaka relacja łączy Dawida Kwiatkowskiego z braćmi?

Marlena Jagłowska, Norbi, Festiwal Top Trendy 2008 w Sopocie
Fot. Grąbczewski/AKPA

Marlena Jagłowska, Norbi, Festiwal Top Trendy 2008 w Sopocie

W pewnym momencie prasa przytoczyła wypowiedź artysty, w której żartował na temat długości związku. „Dziesięć lat byłem z pierwszą żoną, dziesięć lat niedługo minie z drugą. Nie wiem, czy to nie jest jakiś limit dla mnie. Pierwsze mieszkanie oddałem pierwszej żonie. Drugie mieszkanie dam drugiej żonie, jak się rozwiodę. A trzecie, najmniejsze, zostawię sobie”, mówił w rozmowie z Twoim Imperium [cytat za Fakt.pl]. Niektórzy sugerowali, że w pewnym sensie jego słowa okazały się prorocze.

Wiadomości o rozwodzie potwierdziła za to Marlena Jagłowska. Była żona Norbiego wyznała wówczas, że decyzja o rozstaniu została podjęta przez obie strony. „To była wspólna decyzja. Norbert jest cudownym, inteligentnym, uroczym człowiekiem i zawsze pozostanie moją bratnią duszą. Kiedy spotykają się ludzie wartościowi, ich relacja także staje się wyjątkowa i może trwać wiecznie. A rozwód nie ma znaczenia, to tylko papier, formalność…”, tłumaczyła w komentarzu dla Twojego Imperium. „Każdy z nas może mieć swoje życie. Jeśli ktoś potrzebuje wolności, należy mu ją zwrócić, w sytuacji, gdy tak będzie najlepiej dla wszystkich. Zresztą życie płynie dalej, nigdy nie wiadomo, gdzie nas poniesie. Ja żyję chwilą, nie myślę o przyszłości”, dodawała.

Dziś byli małżonkowie układają swoje życie na nowo, spełniają się i budują szczęście. Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 


Źródło: FaktJastrząb Post Dziennik.plPudelek.pl, Wp.pl

Marlena Jagłowska, Norbi, 2012
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marlena Jagłowska, Norbi, 2012 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.