Tomasz Zubilewicz, VIVA! październik 2020, 19/2020
Fot. . BARTEK WIECZOREK/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Zubilewicz przygotował dla żony wyjątkową niespodziankę. Tak uczcili 35. rocznicę ślubu

„Znamy się praktycznie od dziecka”

Olga Figaszewska 31 lipca 2022 07:45
Tomasz Zubilewicz, VIVA! październik 2020, 19/2020
Fot. . BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych prezenterów pogody w Polsce. Tomasz Zubilewicz zaskarbił sobie sympatię milionów widzów. Od lat działa na rzecz ekologii i ochrony klimatu. Co wiemy o jego życiu prywatnym? O nim członek Europejskiego Stowarzyszenia Prezenterów Pogody mówi niewiele. Tomasz Zubilewicz od ponad 30 lat jest szczęśliwym mężem. Wspólnie z ukochana żoną Violettą doczekał się dwójki cudownych pociech. A teraz okazuje się, że z okazji 35. rocznicy ślubu przygotował dla swojej wybranki wyjątkową podróż. Co mówi o miłości i rodzinie?

Tomasz Zubilewicz i jego żona świętują 35. rocznicę ślubu

Tomasz Zubilewicz rzadko uchyla rąbka tajemnicy i mówi o życiu prywatnym. Z optymizmem podchodzi do życia. Wolny czas poświęca swoim pasjom – podróżom, sportom. Prezenter wyznaje też jedną zasadę. „Łatwiej jest żyć, gdy czynimy dobro. To moja życiowa filozofia”, mówił w programie Uwaga TVN. Najważniejsza dla Tomasza Zubilewicza jest rodzina. Wspólnie z ukochaną żoną Violettą doczekał się syna Łukasza i córki Marty.

Małżonkowie są dumni ze swoich pociech. Córka pary rozwijała swoje zdolności artystyczne i chodziła na zajęcia ze stylizacji i charakteryzacji. Studiowała też na Akademii Muzycznej w Gdańsku,  na swoim koncie ma występy z zespołem Sound'n'Grace,  a także należy do grupy Bardotka Trio.

Zobacz też: Tak dziś wygląda życie najbardziej lubianego prezentera pogody. Co słychać u Tomasza Zubilewicza? 

Tomasz Zubilewicz, 2012 rok
Fot. Niemiec/AKPA

Tomasz Zubilewicz o rodzinie i małżeństwie

Prezenter zdradził, jak poznał swoją miłość. Okazuje się, że ich relacja ewoluowała z czasem, ale Tomasz Zubilewicz wiedział od początku, że to właściwa kobieta. „Z Violą znamy się praktycznie od dziecka, stanowiliśmy tzw. podwórkową paczkę, później też razem należeliśmy do wspólnoty Ruch Światło-Życie. Można więc powiedzieć, że znaliśmy się długo i łączyło nas wiele. Małżeństwem jesteśmy od trzydziestu trzech lat i, z tego co mi wiadomo, żona jest cały czas szczęśliwa, że ma takiego męża", opowiadał w jednym z wywiadów dla Aleteia.

Para stanęła na ślubnym kobiercu 25 lipca 1987 roku. Z okazji 35. rocznicy ślubu Tomasz Zubilewicz przygotował dla żony wyjątkową niespodziankę. Prezenter zabrał swoją ukochaną w podróż do Chorwacji.

Jednak cel podróży do końca był dla pani Violetty  tajemnicą. O tym, dokąd się udadzą dowiedziała się dopiero na lotnisku. „Słychać cykady, szum morza, jest wspaniale”, zwierzał się dziennikarz w rozmowie z Świat&Ludzie.

Tomaszowi i Violetcie Zubilewiczom życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj też: Dzieli ich 16 lat, łączy gorące uczucie. Oto historia miłości Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera

Źródło: Gwiazdy WP.pl  

Tomasz Zubilewicz z rodziną, 2007 rok
Fot. Niemiec/AKPA

Tomasz Zubilewicz z rodziną, 2007 rok

Tomasz Zubilewicz z córką Martą, 2013 rok
Fot. Baranowski/AKPA

Tomasz Zubilewicz z córką Martą, 2013 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?