Serial Odwróceni
Fot. X news
ZE ŚWIATA FILMU

Serial Odwróceni powraca! O czym będzie Odwróceni. Ojcowie i córki?

Czy pobije sukces pierwszego sezonu?

Weronika Kostyra 20 lutego 2019 07:27
Serial Odwróceni
Fot. X news

Serial Odwróceni powraca po 12 latach jako Odwróceni. Ojcowie i córki. Pierwszy sezon emitowany w 2007 roku był uznawany za jeden z najlepszych polskich seriali sensacyjnych – pełen akcji i ze świetną obsadą. Teraz telewizja TVN próbuje powtórzyć ten sukces. O czym będzie serial Odwróceni. Ojcowie i córki?

Serial „Odwróceni. Ojcowie i córki”

Od wydarzeń w pierwszego sezonu minęło dwanaście lat. Komisarze Paweł Sikora (Artur Żmijewski) jest już na policyjnej emeryturze. Były gangster Blacha (Robert Więckiewicz) korzysta ze sławy jako świadek koronny-celebryta. Został biznesmenem i autorem popularnych książek o mafii. Członkowie grupy pruszkowskiej odsiedzieli już swoje wyroki i wyszli z więzienia. Wydarzenia sprzed lat powracają jednak za pośrednictwem kolejnego pokolenia. Córka Sikory Lidia (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Z kolei córka Blachy Kasia (Eliza Rycembel) została prawniczką. Dochodzi do spotkania Blachy i Sikory po latach. Będą musieli współpracować by uratować życie swoje i córek…

W obsadzie serialu poza odtwórcami głównych ról zobaczymy także Małgorzatę Foremniak, Annę Dereszowską, Wojciecha Zielińskiego, Andrzeja Grabowskiego czy Olafa Lubaszenkę. Autorami scenariusza są Artur Kowalewski, Dariusz Suska i Wojciech Zimiński. Serial reżyserują Michał Gazda oraz Jan Holoubek. Autorem zdjęć są Tomasz Augustynek oraz Bartek Kaczmarek, a producentem - Artur Kowalewski.„Scenariusz drugiego sezonu też dużo obiecywał. Wydaje mi się, że jest to na tyle atrakcyjna pozycja, że ma szansę przyciągnąć dosyć dużą widownię”, powiedział Robert Więckiewicz na premierze serialu.

Pierwszy odcinek Odwróceni. Ojcowie i córki na antenie TVN już w poniedziałek 25 lutego o godzinie 21.30. Będziecie oglądać? 

Serial Odwróceni, Artur Żmijewski
Fot. X news

Serial Odwróceni, Artur Żmijewski
Fot. X news

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.