And Just Like That
Fot. James Devaney/GC Images
O tym się mówi!

Seks w Wielkim Mieście: czy Carrie i Aidan znów będą parą?

Najnowsze zdjęcia z planu rozgrzały fanów serialu

Aleksandra Frankowska 17 stycznia 2023 12:27
And Just Like That
Fot. James Devaney/GC Images

Trzymają się za ręce i idą ulicami Nowego Jorku jakby nigdy nic. Czy to możliwe, że pierwsza wielka miłość Carrie Bradshaw okaże się też tą ostatnią? Czy Aidan Shaw wróci do życia głównej bohaterki Seksu w Wielkim Mieście i pozwoli jej na szczęśliwe zakończenie? Najnowsze zdjęcia z planu rozgrzały fanów, a spekulacji jest co niemiara. Na zdjęciu nie wyglądają na parę przyjaciół... to coś więcej! 

ZOBACZ TEŻ: W najnowszym sezonie And Just Like That powróci... Aidan!

Seks w Wielkim Mieście: kim jest Aidan Shaw?

Stolarz o duszy romantyka przez długi czas był wielką miłością Carrie Bradshaw. Poznali się, kiedy Carrie zgodziła się na propozycję Stanforda i udała się na wystawę mebli Aidana. Nie trzeba było długo czekać, aby między tą dwójką zaiskrzyło. Wydawało się, że byli dla siebie stworzeni. W końcu Carrie spotkała mężczyznę, który był przy niej, nie uciekał i nie bał się. Jak Big. Aidan nawet się oświadczył, a para prze krótki czas mogła nazywać się narzeczonymi. Jak to jednak bywa w filmach i serialach o miłości, ten niegrzeczny mężczyzna zazwyczaj wygrywa. Carrie ostatecznie wybrała Biga, łamiąc Aidanowi serce. 

Seks w Wielkim Mieście: Carrie i Aidan trzymają się za ręce

Najnowsze zdjęcia z planu "I tak po prostu..." nie pozostawiają złudzeń. Carrie i Aidan przechadzają się ulicami Nowego Jorku, trzymając się za ręce. Wszystko wygląda tak, jak dawniej, poza nimi. W końcu upłynęło kilkadziesiąt lat. Czy to możliwe, że ta dwójka ponownie się w sobie zakocha?

CZYTAJ TEŻ: Śladami Carrie Bradshaw po Nowym Jorku

Według nieoficjalnych informacji połączy ich... skrzynka mailowa. Osoby z otoczenia produkcji filmowej mówią również o pocałunku, do którego ma dojść między tą dójką. Wiemy jednak, że scenarzyści już wielokrotnie nas zaskoczyli, dlatego wolimy nie spekulować. Mamy jednak nadzieję, że dla Carrie, która do Nowego Jorku przyjechała w poszukiwaniu miłości, znajdzie się prawdziwe, szczęśliwe zakończenie. 

ZOBACZ TEŻ: I tak po prostu: dziś finałowy odcinek. Dlaczego to już nie ten sam serial co przed laty?

Czy Wy też czekacie na premierę najnowszego sezonu "I tak po prostu"? 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.