And Just Like That
Fot. James Devaney/GC Images
O tym się mówi!

Seks w Wielkim Mieście: czy Carrie i Aidan znów będą parą?

Najnowsze zdjęcia z planu rozgrzały fanów serialu

Aleksandra Frankowska 17 stycznia 2023 12:27
And Just Like That
Fot. James Devaney/GC Images

Trzymają się za ręce i idą ulicami Nowego Jorku jakby nigdy nic. Czy to możliwe, że pierwsza wielka miłość Carrie Bradshaw okaże się też tą ostatnią? Czy Aidan Shaw wróci do życia głównej bohaterki Seksu w Wielkim Mieście i pozwoli jej na szczęśliwe zakończenie? Najnowsze zdjęcia z planu rozgrzały fanów, a spekulacji jest co niemiara. Na zdjęciu nie wyglądają na parę przyjaciół... to coś więcej! 

ZOBACZ TEŻ: W najnowszym sezonie And Just Like That powróci... Aidan!

Seks w Wielkim Mieście: kim jest Aidan Shaw?

Stolarz o duszy romantyka przez długi czas był wielką miłością Carrie Bradshaw. Poznali się, kiedy Carrie zgodziła się na propozycję Stanforda i udała się na wystawę mebli Aidana. Nie trzeba było długo czekać, aby między tą dwójką zaiskrzyło. Wydawało się, że byli dla siebie stworzeni. W końcu Carrie spotkała mężczyznę, który był przy niej, nie uciekał i nie bał się. Jak Big. Aidan nawet się oświadczył, a para prze krótki czas mogła nazywać się narzeczonymi. Jak to jednak bywa w filmach i serialach o miłości, ten niegrzeczny mężczyzna zazwyczaj wygrywa. Carrie ostatecznie wybrała Biga, łamiąc Aidanowi serce. 

Seks w Wielkim Mieście: Carrie i Aidan trzymają się za ręce

Najnowsze zdjęcia z planu "I tak po prostu..." nie pozostawiają złudzeń. Carrie i Aidan przechadzają się ulicami Nowego Jorku, trzymając się za ręce. Wszystko wygląda tak, jak dawniej, poza nimi. W końcu upłynęło kilkadziesiąt lat. Czy to możliwe, że ta dwójka ponownie się w sobie zakocha?

CZYTAJ TEŻ: Śladami Carrie Bradshaw po Nowym Jorku

Według nieoficjalnych informacji połączy ich... skrzynka mailowa. Osoby z otoczenia produkcji filmowej mówią również o pocałunku, do którego ma dojść między tą dójką. Wiemy jednak, że scenarzyści już wielokrotnie nas zaskoczyli, dlatego wolimy nie spekulować. Mamy jednak nadzieję, że dla Carrie, która do Nowego Jorku przyjechała w poszukiwaniu miłości, znajdzie się prawdziwe, szczęśliwe zakończenie. 

ZOBACZ TEŻ: I tak po prostu: dziś finałowy odcinek. Dlaczego to już nie ten sam serial co przed laty?

Czy Wy też czekacie na premierę najnowszego sezonu "I tak po prostu"? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.