Aidan, Carrie
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

W najnowszym sezonie And Just Like That powróci... Aidan!

Sensacyjna wiadomość dla fanów serialowej pary. Czy Carrie ponownie się zakocha?

Aleksandra Frankowska 22 sierpnia 2022 11:27
Aidan, Carrie
Fot. Materiały prasowe

Z pewnością ta wiadomość sprawiła, że ciśnienie wielu osób podskoczyło! Oglądając pierwsze sezony Seksu w Wielkim Mieście, widzowie podzieleni byli na dwa obozy, #TeamBig oraz #TeamAidan. I chociaż Mr. Big finalnie został tym jednym na milion, a Carrie przysięgała mu miłość do końca życia, w pierwszym odcinku And Just Like That, John Preston umiera. Carrie w otoczeniu przyjaciółek przechodzi trudne chwile, starając się na nowo poukładać swój świat, bez Biga u swojego boku. Teraz mówi się, że w najnowszym sezonie powróci Aidan, jej kolejna, wielka miłość. Czy to możliwe, że Carrie ponownie wejdzie do tej samej rzeki?

ZOBACZ TEŻ: Samantha Jones wróci w drugiej części And Just Like That?!

Wielki powrót Aidana

Był idealny. Skromny, czarujący i romantyczny, a przy tym wierny, w przeciwieństwie do Mr. Biga. Kochał i chciał być kochany. A jednak nie udało mu się zatrzymać przy sobie Carrie, miłości swojego życia. Nawet kiedy spotkał ją na drugim końcu świata, ona mimo pokusy wybrała Biga. Tym razem mówi się o tym, że Aiden ponownie stanie na ścieżce Carrie, która doświadczona przykrymi wydarzeniami, będzie mogła spojrzeć na ich przeszłość z zupełnie innej perspektywy. Scenarzyści nie zdradzają, jaką rolę spełni, ale obiecują, że pojawi się nie tylko w jednym odcinku. Czy to możliwe, że Carrie uleczy pustkę po Bigu dawną miłością?

Czy jest szansa na happy end?

Wszyscy liczą na powrót Aidana, który w życiu Carrie odegrał kluczową rolę. Sytuacja jest na tyle obiecująca, że serce Carrie, choć złamane, jest ponownie do wzięcia. Sam Michael Patrick King skomentował możliwy powrót dawnej miłości pisarki w dość ciekawy sposób...

CZYTAJ RÓWNIEŻ: „And Just Like That” to nie tylko genialne stylizacje, ale też oszałamiające wnętrza!

"Staraliśmy się być bardzo powściągliwi i patrzeć realnie na sens tej historii. Po prostu wydawało się, że to za dużo dla Carrie. W tym sezonie dużo się działo. Chcieliśmy przeprowadzić ją przez to wszystko i dojrzeć światło. Nawet ostatni odcinek nosi tytuł ‘Seeing the Light’. Chcieliśmy ją wyciągnąć z otchłani. Wątek Aidana to wielka historia, którą być może wielu chciało wskrzesić, a której my nigdy nie planowaliśmy"

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak potoczą się losy tych dwojga po latach. Myślicie, że mają szansę spotkać się w odpowiednim miejscu i czasie, aby ich miłość ponownie rozkwitła? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.