To pierwsze premiery filmowe w tym roku!

Weronika Kostyra 4 stycznia 2019 12:48

W pierwszy weekend roku premierę ma polski dramat Zabawa, zabawa. Dla trzech bohaterek granych przez Dorotę Kolak, Agatę Kuleszę i Marię Dębską alkohol jest drogą ucieczki od rzeczywistości. Z zewnątrz ich życie jest jednak idealne i pełne sukcesów.

Co obejrzeć w kinie w weekend 4.01-6.01.2019 roku?

Do kin wchodzi także film Mój piękny syn, czyli dramat o trudnej relacji ojca z synem. Mówi się, że jest to najlepszy film w dorobku Steve’a Carella, który do tej pory był kojarzony raczej z rolami komediowymi. 23-letni Timothée Chalamet został z kolei nominowany do Złotego Globu za najlepszą rolę drugoplanową.

Pozostałe nowości w kinowym repertuarze to francuski film kostiumowy Władca Paryża, a także nowy film z serii o Transformersach – Bumblebee.

Wciąż możemy obejrzeć premiery poprzednich tygodni, takie jak włoski dramat Oni o kontrowersyjnym Silvio Berlusconim, a także Aquaman, Mary Poppins powraca, Teraz albo nigdy czy Spiderman. Uniwersum.

Wybierzesz się do kina? 

1/10
Plakat filmu Zabawa, zabawa
Copyright @Materiały prasowe
1/10

„Zabawa, zabawa”: Trzy kobiety w różnym wieku i o różnej pozycji społecznej łączy jedno – picie wymyka im się spod kontroli. Czy kiedy sięgną dna, uda im się od niego odbić?

2/10
Film Mój piękny syn
Copyright @Materiały prasowe
2/10

„Mój piękny syn”: rodzice nie potrafią zrozumieć, dlaczego ich ukochany syn popadł w uzależnienie od narkotyków. To opowieść o miłości, bezsilności, rozczarowaniu i nadziei.

3/10
Plakat filmu Władca Paryża
Copyright @Materiały prasowe
3/10

Vincent Cassel jako bandyta, który ratując skórę wchodzi w układ z policją i staje po drugiej stronie barykady. Pnie się po szczeblach kariery, jednak jego metody nie ulegają zmianie, a wszystko to na tle malowniczego Paryża w czasach panowania Napoleona.

4/10
Plakat filmu Bumblebee
Copyright @Materiały prasowe
4/10

Nowy film z serii Transformers. Bumblebee to żółty samochód „garbus”, który odnajduje spokój na złomowisku. Nastoletnia Charlie chce go odrestaurować, lecz orientuje się, że nie jest to zwykły pojazd…

5/10
Film Aquaman
Copyright @Materiały prasowe
5/10

„Aquaman”: Władca podwodnego świata dba o utrzymanie równowagi między ludźmi niszczącymi morza i oceany a mieszkańcami Atlantydy, którzy dążą do buntu. Przed Aquamanem (Jason Mamoa) niełatwe zadanie…

6/10
Film Pech to nie grzech
Copyright @Materiały prasowe
6/10

„Pech to nie grzech”: Natalia nie ma szczęścia w miłości i pewnego dnia jest świadkiem zakładu swoich przyjaciół, którzy są przekonanie, że nie znajdzie miłości w ciągu trzech miesięcy. Postanawia udowodnić im, że się mylą…

7/10
Plakat filmu Teraz albo nigdy
Copyright @Materiały promocyjne
7/10

„Teraz albo nigdy”: Maya dostaje szansę od losu, by po latach niepowodzeń udowodnić, jak dobra jest w swojej pracy. Tylko czy spektakularną karierę można zbudować na oszustwie?

8/10
Film Spider-man. Uniwersum
Copyright @Materiały prasowe
8/10

„Spider-Man Uniwersum”: Nastolatek Miles Morales odkrywa w sobie moce Spider-Mana. Działa jednak w uniwersum zwanym Ziemia-1610…

9/10
Film Mary Poppins powraca
Copyright @Materiały prasowe
9/10

Mary Poppins (Emily Blunt) wraca, by odczarować szarą rzeczywistość i z pomocą magii pomóc kolejnemu pokoleniu rodziny Banksów odkryć radość życia.

10/10
Plakat filmu Oni
Copyright @Materiały promocyjne
10/10

Tytułowi „Oni” to członkowie świty jednego z najbardziej kontrowersyjnych polityków na świecie – Silvio Berlusconiego. To pochlebcy, którzy mieli nadzieję na wielką karierę i pieniądze u jego boku. W najnowszym filmie Paolo Sorrentino zagrała między innymi Kasię Smutniak

TAGI #premiera #film #kino

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.