Oto nowości w repertuarze!

Weronika Kostyra 29 sierpnia 2019 15:57

Choć w ostatnich latach kolejne filmy wyreżyserowane przez Pedra Almodóvara nie pojawiają się już z taką częstotliwością jak wcześniej, to wciąż każdy z nich jest wydarzeniem. Podobnie jest z jego najnowszym dziełem Ból i blask, które swoją premierę miało podczas festiwalu filmowego w Cannes. To właśnie tam Złotą Palmę za swoją rolę otrzymał Antonio Banderas. Film od jutra zobaczymy w polskich kinach. Co jeszcze?

Co obejrzeć w kinie w weekend 30.08-01.09.2019 roku?

Do kin wchodzi film Grzeczni chłopcy. To komedia twórców takich filmów jak Supersamiec czy Boski chillout. Pozbawiona hamulców opowieść bez cenzury zakręci się wokół pierwszych erotycznych doświadczeń młodych bohaterów. Zapowiada się komediowa jazda bez trzymanki, za którą odpowiada między innymi jeden z najpopularniejszych ostatnio komików – tu w roli producenta – Seth Rogen.

Fani Emily Ratajkowski z pewnością powinni wybrać się na komedię kryminalną Złodziej i oszustka. Z kolei wyreżyserowany przez Mikhaëla Hersa Na zawsze razem to naznaczone tragedią kino obyczajowe oraz dobra propozycja dla widzów szukających w kinie wzruszenia i podniesienia na duchu. Udowadnia, że coś, co zaczyna się tragedią, dzięki miłości może skończyć się czymś dobrym.

Pozostałe nowości w repertuarze to filmy Letnie popołudnie oraz Opowieść o trzech siostrach. Wciąż warto wybrać się też na głośne premiery ostatnich tygodni: Pewnego razu w HollywoodŚwiat w ogniu oraz Toy Story 4. 

1/9
zdjęcie z filmu Ból i blask
Copyright @Gutek Film/materiały prasowe
1/9

Salvador Mallo to jeden z najlepszych hiszpańskich reżyserów, który po latach kariery cierpi na niemoc twórczą. Dokucza mu też przenikliwy ból, którym opanowane jest całe jego ciało. Okazją do oderwania się od niego jest ponowna premiera jego filmu nakręconego trzydzieści lat wcześniej...

2/9
plakat filmu Grzeczni chłopcy
Copyright @United International Pictures/materiały prasowe
2/9

Dwunastoletni Max jest w stresie. Właśnie zaproszono go na jego pierwsze kissing-party, tyle tylko, że nie wie, jak się całować… Pragnąc zdobyć na ten temat wiedzę, Max i jego kumple wykradają ojcu Maxa drona, którego nie wolno mu używać. Ich zamiarem jest podglądanie nastolatków z sąsiedztwa. Ale coś idzie nie tak...

3/9
plakat filmu Złodziej i oszustka
Copyright @Kino Świat/materiały prasowe
3/9

Ivan to nieuchwytny złodziej, którego specjalnością są dzieła sztuki. Elyse jest aspirującą aktorką, której karierę w Hollywood komplikuje mroczna przeszłość i rosnące długi. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Ivana. Razem łączą siły, organizując ostatni śmiały skok, który ma im przynieść fortunę.

4/9
plakat filmu Na zawsze razem
Copyright @Best Film/materiały prasowe
4/9

Sandrine samotnie wychowuje córkę, w czym pomaga jej brat David. Pewnego dnia David poznaje sympatyczną Lénę, która wprowadza się do mieszkania w pobliżu. Oboje łączy nić sympatii, jednak rodzącą się znajomość przerywa tragedia.

5/9
Film Opowieść o trzech siostrach plakat
Copyright @Mat. prasowe
5/9

W leżącej u podnóży gór wiosce w Anatolii mieszka ojciec trzech córek, Sevket. W nadziei na lepsze życie, każda z nich trafia do bogatej rodziny jako służąca. To znana od wieków lokalna tradycja. Żadna z sióstr nie może zaaklimatyzować się w nowym domu. Ojciec chce, by znowu poszły na służbę.

6/9
plakat filmu Letnie popołudnie
Copyright @Holly Pictures/materiały prasowe
6/9

Laura kończy 25 lat. Jej relacje z matką są napięte, odkąd zamieszkała ze swoją dziewczyną. Matka, pomimo starań, nie potrafi zaakceptować tego związku. Gdy w trakcie kolacji dochodzi do kłótni, Laura postanawia jak najszybciej wrócić do ukochanej. Nie wie, że to letnie popołudnie zmieni jej życie…

7/9
plakat filmu Pewengo razu... w Hollywood
Copyright @materiały prasowe
7/9

Los Angeles, 1969 roku. Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) zagrał kiedyś w popularnym, westernowym serialu telewizyjnym. Cliff Booth (Brad Pitt) jest jego najlepszym przyjacielem oraz kaskaderem jednocześnie. Mężczyźni po latach nieobecności powracają do Hollywood. Sąsiadką Ricka zostaje słynna aktorka Sharon Tate (Margot Robbie).

8/9
plakat filmu Toy Story 4
Copyright @materiały prasowe
8/9

Gdy pewnego dnia w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli kowbojowi Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…

9/9
plakat filmu Świat w ogniu
Copyright @Monolith Films/materiały prasowe
9/9

Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta. Głowa państwa znów staje się celem ataku. Giną dziesiątki agentów, a życie prezydenta wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning.

TAGI #premiera #film #kino

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.