Zobacz nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 23 listopada 2018 14:45

Prawdziwie zimowa temperatura zachęca do tego, żeby weekend spędzić w sali kinowej. Dziś premiera filmu Miłość jest wszystkim, komedii romantycznej, w której występuje plejada polskich gwiazd, między innymi:  Joanna Kulig, Agnieszka Grochowska, Ola Adamska Michał Czernecki, Olaf Lubaszenko, Leszek Lichota, Maciej Musiał, Eryk Lubos czy Mateusz Damięcki. Co jeszcze w kinowych repertuarach?

Co obejrzeć w kinie w ten weekend 23-25.11.2018 r.?

Premierę ma też Creed 2, czyli kontynuacja losów Adonisa Creeda, syna mistrza boksu, którego trenuje inna legenda sportu – Rocky Balboa. W kinowym repertuarze wciąż możemy zobaczyć też filmy takie jak Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie GrindelwaldaPlaneta singli 2, Gentleman z rewolweremDziadek do orzechów i cztery królestwa czy Bohemian Rhapsody.

Wybierzecie się do kina? 

1/7
Plakat filmu Miłość jest wszystkim
Copyright @Materiały prasowe
1/7

„Miłość jest wszystkim”: to kilka przeplatających się wzajemnie wątków i romantycznych historii. Losy bohaterów splatają już od pierwszych scen filmu, tworząc zabawny, ciepły i pełny miłości film o ludziach takich jak my.

2/7
Plakat filmu Creed 2
Copyright @Materiały prasowe
2/7

„Creed 2”: Adonis Creed przygotowuje się do bokserskiego starcia, które przywołuje wspomnienia tragedii z przeszłości. Zmierzy się z Viktorem, synem legendarnego Ivana Drago. Kiedy dopadają go wątpliwości wspiera go trener – Rocky Balboa.

3/7
Plakat filmu Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda
Copyright @Materiały prasowe
3/7

„Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda”: Newt Scamander pomaga swojemu byłemu profesorowi Albusowi Dumbledore’owi powstrzymać potężnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Po ich poprzednim spotkaniu Grindelwald uciekł, zyskał sprzymierzeńców i stał się jeszcze bardziej niebezpieczny…

4/7
Planeta Singli 2
Copyright @Materiały promocyjne
4/7

„Planeta singli 2”: Co dzieje się po szczęśliwym zakończeniu? Okazuje się, że związek głównych bohaterów wcale nie jest taki idealny… Tomek, showman-celebryta nie myśli jeszcze o ustatkowaniu się. Z kolei Ania marzy o poważnej relacji. W międzyczasie w jej życiu pojawia się inny mężczyzna, w dodatku milioner.

5/7
Plakat filmu Bohemian Rhapsody o zespole Queen
Copyright @Materiały prasowe
5/7

„Bohemian Rhapsody” przedstawia splot wydarzeń, który zaprowadził zespół Queen na szczyt i zapewnił mu trwałe miejsce w historii muzyki rockowej. Szczególne miejsce zajmuje w nim barwne i skandaliczne życie lidera grupy, Freddie’ego Mercury’ego.

6/7
Plakat filmu Gentleman z rewolwerem
Copyright @Materiały prasowe
6/7

W filmie „Gentleman z rewolwerem” Robert Redford wciela się w mężczyznę uzależnionego od dreszczyku emocji towarzyszącego napadom na banki. Od lat robi to w rozbrajający sposób, z uśmiechem na ustach. Postanawia zmienić swoje życie dla wyjątkowej kobiety, jednak w pewnym wieku trudno pozbyć się starych nawyków.

7/7
Plakat filmu Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Copyright @Materiały prasowe
7/7

„Dziadek do orzechów i cztery królestwa to adaptacja klasycznego baletu oraz baśni. Klara szuka klucza, który pozwoli jej otworzyć prezent od zmarłej matki. Trafia do magicznego świata, który składa się z czterech królestw. By znaleźć klucz, musi pokonać złą władczynię Matkę Ginger...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.