Zobacz nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 23 listopada 2018 14:45

Prawdziwie zimowa temperatura zachęca do tego, żeby weekend spędzić w sali kinowej. Dziś premiera filmu Miłość jest wszystkim, komedii romantycznej, w której występuje plejada polskich gwiazd, między innymi:  Joanna Kulig, Agnieszka Grochowska, Ola Adamska Michał Czernecki, Olaf Lubaszenko, Leszek Lichota, Maciej Musiał, Eryk Lubos czy Mateusz Damięcki. Co jeszcze w kinowych repertuarach?

Co obejrzeć w kinie w ten weekend 23-25.11.2018 r.?

Premierę ma też Creed 2, czyli kontynuacja losów Adonisa Creeda, syna mistrza boksu, którego trenuje inna legenda sportu – Rocky Balboa. W kinowym repertuarze wciąż możemy zobaczyć też filmy takie jak Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie GrindelwaldaPlaneta singli 2, Gentleman z rewolweremDziadek do orzechów i cztery królestwa czy Bohemian Rhapsody.

Wybierzecie się do kina? 

1/7
Plakat filmu Miłość jest wszystkim
Copyright @Materiały prasowe
1/7

„Miłość jest wszystkim”: to kilka przeplatających się wzajemnie wątków i romantycznych historii. Losy bohaterów splatają już od pierwszych scen filmu, tworząc zabawny, ciepły i pełny miłości film o ludziach takich jak my.

2/7
Plakat filmu Creed 2
Copyright @Materiały prasowe
2/7

„Creed 2”: Adonis Creed przygotowuje się do bokserskiego starcia, które przywołuje wspomnienia tragedii z przeszłości. Zmierzy się z Viktorem, synem legendarnego Ivana Drago. Kiedy dopadają go wątpliwości wspiera go trener – Rocky Balboa.

3/7
Plakat filmu Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda
Copyright @Materiały prasowe
3/7

„Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda”: Newt Scamander pomaga swojemu byłemu profesorowi Albusowi Dumbledore’owi powstrzymać potężnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Po ich poprzednim spotkaniu Grindelwald uciekł, zyskał sprzymierzeńców i stał się jeszcze bardziej niebezpieczny…

4/7
Planeta Singli 2
Copyright @Materiały promocyjne
4/7

„Planeta singli 2”: Co dzieje się po szczęśliwym zakończeniu? Okazuje się, że związek głównych bohaterów wcale nie jest taki idealny… Tomek, showman-celebryta nie myśli jeszcze o ustatkowaniu się. Z kolei Ania marzy o poważnej relacji. W międzyczasie w jej życiu pojawia się inny mężczyzna, w dodatku milioner.

5/7
Plakat filmu Bohemian Rhapsody o zespole Queen
Copyright @Materiały prasowe
5/7

„Bohemian Rhapsody” przedstawia splot wydarzeń, który zaprowadził zespół Queen na szczyt i zapewnił mu trwałe miejsce w historii muzyki rockowej. Szczególne miejsce zajmuje w nim barwne i skandaliczne życie lidera grupy, Freddie’ego Mercury’ego.

6/7
Plakat filmu Gentleman z rewolwerem
Copyright @Materiały prasowe
6/7

W filmie „Gentleman z rewolwerem” Robert Redford wciela się w mężczyznę uzależnionego od dreszczyku emocji towarzyszącego napadom na banki. Od lat robi to w rozbrajający sposób, z uśmiechem na ustach. Postanawia zmienić swoje życie dla wyjątkowej kobiety, jednak w pewnym wieku trudno pozbyć się starych nawyków.

7/7
Plakat filmu Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Copyright @Materiały prasowe
7/7

„Dziadek do orzechów i cztery królestwa to adaptacja klasycznego baletu oraz baśni. Klara szuka klucza, który pozwoli jej otworzyć prezent od zmarłej matki. Trafia do magicznego świata, który składa się z czterech królestw. By znaleźć klucz, musi pokonać złą władczynię Matkę Ginger...

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.