Serial Pierwsze damy, Michelle Obama, Viola Davis
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA KULTURY

Powstanie serial o pierwszych damach Ameryki. Rolę Michelle Obamy zagra Viola Davis!

Co jeszcze wiemy o produkcji?

Weronika Kostyra 27 sierpnia 2019 16:53
Serial Pierwsze damy, Michelle Obama, Viola Davis
Fot. Getty Images

Właśnie zapowiedziano, że powstanie serial poświęcony pierwszym damom Stanów Zjednoczonych. Pierwszy sezon produkcja ma koncentrować się na trzech z nich – Michelle Obamie, Betty Ford i Eleonorze Roosevelt. Wiadomo, że już, że w rolę Michelle Obamy wcieli się zdobywczyni Oscara Viola Davis. Co jeszcze wiemy o nadchodzącym serialu?

Serial „Pierwsze damy”

Serial stacji Showtime będzie ukazywał kulisy życia we wschodnim skrzydle Białego Domu. To tam swoje miejsce ma pierwsza dama i jej współpracownicy i to właśnie tam, z dala od mediów, podejmowanych zostaje wiele decyzji ważnych dla losów Ameryki. Serial opowie o politycznej działalności pierwszych dam, ale też o ich życiu prywatnym, które było całkowicie podporządkowane sprawom kraju. Michelle Obamę, Betty Ford i Eleonorę Roosevelt łączy wiele – wszystkie to silne charyzmatyczne kobiety, których rola była nieoceniona.

Viola Davis, odtwórczyni roli Michelle Obamy, jest najbardziej znana publiczności z filmu Służące. Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej przyniosła jej jednak rola w filmie Płoty u boku Danzela Washingtona. Co ciekawe Viola Davis i Michelle Obama znają się prywatnie. W 2017 roku aktorka opublikowała ich wspólne zdjęcie, które podpisała: „Obyś nadal świeciła światłem i wpływała na przyszłe pokolenia”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@MichelleObama, may you continue to shine your light and impact future generations to come! #TBT

Post udostępniony przez Viola Davis (@violadavis)

Michelle Obama
Fot. Getty Images

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.