Film Narodziny gwiazdy
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Powstała polska wersja piosenki Shallow z filmu Narodziny gwiazdy!

Jak Ci się podoba?

Weronika Kostyra 18 lutego 2019 20:48
Film Narodziny gwiazdy
Fot. Materiały prasowe

Utwór Shallow z filmu Narodziny gwiazdy Bradleya Coopera trafił na listy przebojów tuż po premierze filmu i zdobył ogromną popularność. Romantyczna ballada w wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera skradła serca fanów filmu, ale kochają ją też ci, którzy go nie widzieli. Docenili ją także krytycy – piosenka Shallow została nagrodzona Złotym Globem i nagrodą Grammy. Otrzymała także nominację do Oscara w kategorii Najlepsza piosenka. Nic dziwnego, że polscy artyści postanowili wykonać ją w polskiej wersji. Posłuchajcie!

Piosenka „Shallow” po polsku

Wykonawcami polskiej wersji utworu są Małgorzata Kozłowska i Kuba Jurzyk, który zdobył popularność dzięki programowi X factor. Ich nagranie ukazało się w Internecie w walentynki. „Wiem, wiem... pisałam na społeczności, że nie zrobię tej piosenki, ale wiedziałam, że wielu z Was skrycie na nią czeka :). Zaprosiłam do współpracy Kubę Jurzyka i Jakuba Laszuka. Tekst przetłumaczył Tomek Robaczewski. Dziękuję całej ekipie za teledysk, a teraz niech leci w świat!”, napisała Małgorzata Kozłowska w opisie piosenki.

Opinie słuchaczy są podzielone, ale nie da się zaprzeczyć, że polski duet idealnie uchwycił ducha piosenki. być może dzięki jej polskiej wersji jeszcze więcej osób pozna oryginalną wersję albo wybierze się do kin! Jak Wam się podoba? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?