Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Patryk Vega planuje kolejny kontrowersyjny film! Ujawnia też, kto dołączy do obsady Polityki...

Spodziewaliście się tego?

Ksenia Krasko 7 sierpnia 2019 10:58
Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Nowy film Patryka Vegi, Polityka, jeszcze nie miał swojej premiery, ale już wzbudza ogromne kontrowersje. Podobnie jak doniesienia o kolejnej produkcji reżysera. Zbigniew Zamachowski, wcielający się w postać inspirowaną Tadeuszem Rydzykiem, zdradził, że ponownie zagra u Vegi. Co wiemy o tym projekcie?

Patryk Vega nakręci film o piłkarzach

Zbigniew Zamachowski był gościem Akademii Sztuk Przepięknych na festiwalu Pol'and'Rock. Nie zabrakło pytań o jego występ w Polityce Patryka Vegi. „Nie miałem wątpliwości, że powinienem wziąć w tym udział, skoro tak gwiazdy zadecydowały, że się spotkaliśmy wreszcie”, przyznał aktor.

Ujawnił również, że znów spotka się z Vegą na planie. „Mało tego, mogę już wam przyspoilerować, że już we wrześniu zaczynamy kolejny film z Patrykiem, który jest w ogóle rekordzistą świata jeśli chodzi o liczbę filmów, którą chce zrobić w swoim życiu”, powiedział. „Rzecz dotyczy środowiska piłkarskiego i ciemnej strony tego świata”, dodał. Reżyser nie skomentował tych doniesień.

Dowiedzieliśmy się również, że do obsady Polityki dołączył Maciej Stuhr. Zdjęcie aktora opublikował sam Patryk Vega, ale nie wiemy, kogo zagra. Jednak, jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, nie będzie to postać inspirowana konkretnym politykiem.

Premiera Polityki zaplanowana jest na 6. września tego roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.