Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Patryk Vega planuje kolejny kontrowersyjny film! Ujawnia też, kto dołączy do obsady Polityki...

Spodziewaliście się tego?

Ksenia Krasko 7 sierpnia 2019 10:58
Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Nowy film Patryka Vegi, Polityka, jeszcze nie miał swojej premiery, ale już wzbudza ogromne kontrowersje. Podobnie jak doniesienia o kolejnej produkcji reżysera. Zbigniew Zamachowski, wcielający się w postać inspirowaną Tadeuszem Rydzykiem, zdradził, że ponownie zagra u Vegi. Co wiemy o tym projekcie?

Patryk Vega nakręci film o piłkarzach

Zbigniew Zamachowski był gościem Akademii Sztuk Przepięknych na festiwalu Pol'and'Rock. Nie zabrakło pytań o jego występ w Polityce Patryka Vegi. „Nie miałem wątpliwości, że powinienem wziąć w tym udział, skoro tak gwiazdy zadecydowały, że się spotkaliśmy wreszcie”, przyznał aktor.

Ujawnił również, że znów spotka się z Vegą na planie. „Mało tego, mogę już wam przyspoilerować, że już we wrześniu zaczynamy kolejny film z Patrykiem, który jest w ogóle rekordzistą świata jeśli chodzi o liczbę filmów, którą chce zrobić w swoim życiu”, powiedział. „Rzecz dotyczy środowiska piłkarskiego i ciemnej strony tego świata”, dodał. Reżyser nie skomentował tych doniesień.

Dowiedzieliśmy się również, że do obsady Polityki dołączył Maciej Stuhr. Zdjęcie aktora opublikował sam Patryk Vega, ale nie wiemy, kogo zagra. Jednak, jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, nie będzie to postać inspirowana konkretnym politykiem.

Premiera Polityki zaplanowana jest na 6. września tego roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…