Big Bang, Och-Teatr, Warszawa, plakat
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA TEATRU

Och-Teatr zaprasza na spektakl Big Bang Andrzeja Kondratiuka. Poznaj szczegóły!

Błyskotliwe dialogi, brawurowe sceny, kultowe sentencje i doborowa obsada!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 3 listopada 2021 17:16
Big Bang, Och-Teatr, Warszawa, plakat
Fot. Materiały prasowe

Spektakl „Big Bang” Andrzeja Kondratiuka w reżyserii Piotra Ratajczaka podbija polską scenę teatralną. W przedstawieniu udział biorą: Izabela Dąbrowska, Joanna Król, Ilona Ostrowska, Wojciech Chorąży, Marcin Gaweł, Andrzej Konopka, Sławomir Pacek oraz Michał Żurawski. Co wiadomo jeszcze o spektaklu? Poznajcie szczegóły!

Big Bang Andrzeja Kondratiuka w Och-Teatrze - szczegóły spektaklu

W nocy na jednej z mazowieckich wsi ląduje tzw. niezidentyfikowany obiekt latający. Zaskoczeni tym faktem mieszkańcy czują się jednocześnie zaszczyceni, że przybysze z kosmosu wybrali właśnie ich miejscowość. Postanawiają przywitać gości najlepiej jak potrafią: zakładają odświętne ubrania, sprzątają, a na suto zastawionym stole ląduje m.in. skrzynka wódki. Tak zaczynają się zakrapiane alkoholem nocne Polaków rozmowy o życiu, śmierci, seksie, kosmitach i o kondycji ludzkości.

Spektakl inspirowany scenariuszem filmowym Andrzeja Kondratiuka dotyka ważnych zjawisk współczesnej rzeczywistości: mnożących się globalnych teorii spiskowych, coraz liczniej pojawiających się fake newsów, nadmiaru informacji, a także silnie odczuwanej potrzeby godności i uznania w tzw. klasie ludowej. Jest równocześnie przyczynkiem do refleksji nad naszymi rodzimymi przywarami. Od powstania tekstu minęło ponad 30 lat. Najwyższy czas na ponowną refleksję i nową interpretację, bo... stół się, kurna, kończy tu. A gdzie się kończy kosmos?

Data premiery: 10 września 2021

Czas trwania: 75 minut

Najbliższe pokazy spektaklu: 6 i 7 listopada oraz 26, 27 i 28 grudnia.
Pełen repertuar dostępny jest na stronie www teatru: www.ochteatr.com.pl   

Big Bang, Och-Teatr, Warszawa, plakat
Fot. Materiały prasowe

Oh teatr premiera
Fot. Mat.prasowe

Oh teatr premiera
Fot. Mat.prasowe
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.