Zobacz nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 21 września 2018 13:45

Jesień rozpoczyna się na dobre. Pogarszająca się pogoda zachęca do spędzenia weekendu w wygodnym kinowym fotelu. Szczególnie, że repertuar kin jest pełen interesujących nowości!

Premiery kinowe we wrześniu

Na ekrany wchodzi między innymi Kamerdyner Filipa Bajona. To zrealizowana z epickim rozmachem opowieść o Polakach, Kaszubach i Niemcach, których losy splatają się w pierwszej połowie XX wieku. Film kręcono aż trzy lata! Scenariusz jest inspirowany losem żyjących na Pomorzu niemieckich rodów von Belov i von Grass.

Poza tym premierę będą miały filmy Johnny English. Nokaut, Tajemnice Silverlake, Kręcisz mnie,  Jesień we Francji i rodzinny film z dreszczykiem Zegar czarnoksiężnika. Pozostaje też szansa na nadrobienie filmowych zaległości. W repertuarze wciąż znajdują się filmy takie jak: Juliusz, Bajecznie bogaci Azjaci, 303. Bitwa o Anglię czy Zakonnica.

Zobacz nasze kinowe propozycje! 

1/10
Plakat filmu Kamerdyner
Copyright @Materiały prasowe
1/10

Mateusz Kroll (S. Fabijański) po śmierci matki zostaje przygarnięty przez pruską arystokratkę Gerdę von Krauss (A. Radwan). Z biegiem lat zaczyna łączyć go uczucie z córka Kraussów (M. Zydek). Nieuchronnie zbliża się II wojna światowa...

2/10
Film Kręcisz mnie
Copyright @Materiały promocyjne
2/10

W „Kręcisz mnie” niepoprawny podrywacz postanawia uwieść piękną Julie, udając niepełnosprawnego. Sprawy komplikują się, kiedy poznaje jej starszą siostrę, która naprawdę porusza się na wózku.

3/10
Film Tajemnice Silverlake
Copyright @Materiały promocyjne
3/10

Bezrobotny Sam (A. Garfield) jest niedojrzałym fanem popkultury. Po tajemniczym zaginięciu kobiety z sąsiedztwa wikła się surrealistyczne śledztwo na własną rękę. Ślady, które prowadzą do odkrycia spisku, odnajduje w najmniej spodziewanych miejscach…

4/10
Film Johnny English Nokaut
Copyright @Materiały promocyjne
4/10

Johnny English powraca z emerytury, aby uratować brytyjskich agentów, których dane wyciekły w wyniku ataku hakerów.

5/10
Film Jesień we Francji
Copyright @Materiały promocyjne
5/10

„Jesień we Francji” to historia emigranta z rozdartą wojną Afryki i jego dwójki dzieci.  Abbas Mahadjir jest nauczycielem i przenosi się do Francji, gdzie poznaje pewną Francuzkę…

6/10
Film Zegar Czarnoksiężnika
Copyright @Materiały promocyjne
6/10

Nastoletni Lewis Barnavelt po śmierci rodziców trafia do posiadłości ekscentrycznego wuja, który interesuje się czarną magią i odkrywa, że jedynym sposobem na powstrzymanie nadchodzącej zagłady jest odnalezienie zegara odmierzającego czas do Apokalipsy.

7/10
Plakat filmu Juliusz
Copyright @Materiały prasowe
7/10

„Juliusz”: głównym problemem w życiu nauczyciela plastyki (W. Mecwaldowski) jest jego ojciec (J. Peszek), który przeżyje drugi zawał serca, ale nie odmówi sobie rozrywkowego stylu życia. Juliusz szuka sposobu na to, by wpłynąć na zmianę jego zachowania, ale prawdziwe problemy dopiero przed nim...

8/10
Plakat filmu 303. Bitwa o Anglię
Copyright @Materiały promocyjne
8/10

303. Bitwa o Anglię” - polsko-brytyjski film z Marcinem Dorocińskim przedstawia historię pilotów z Dywizjonu 303 walczących w tytułowej Bitwie o Anglię. Dla fanów historii i kina akcji.

9/10
Plakat filmu Zakonnica
Copyright @Materiały promocyjne
9/10

„Zakonnica" - to jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku. Już sam zwiastun potrafi mocno przerazić... Jesteśmy więc pewni, że 96 minut wyświetlanego na ekranie filmu, będzie równie emocjonujące. Jak doszło do tajemniczej śmierci  tytułowej zakonnicy? Odpowiedź w kinach!

10/10
Film Bajecznie bogaci Azjaci
Copyright @Materiały prasowe
10/10

„Bajecznie bogaci Azjaci” to film pełen miłości, pieniędzy i... kłótni! Opowiada historię młodej dziewczyny, która spotyka się z jednym z najbogatszych mężczyzn w kraju i nic o tym nie wie. Co się stanie, gdy rodzina „księcia” pozna niezamożną wybrankę syna?

TAGI #premiera #film #kino

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.