AL 28 września 2016 17:16
1/8
Beverly Hills musical
Copyright @East News/Instagram
1/8

To prawdziwa gratka dla tych, którzy czują nostalgię za latami 90. W Theatre 80 na Manhattanie można wybrać się na przedstawienie „Beverly Hills, 90210 The Musical! - parodię jednego z najbardziej kultowych seriali tamtych lat.

Jego twórcami są Bob i Tobly McSmith, którzy dali już się poznać publiczności jako mistrzowie popkulturowej zgrywy, tworząc takie przedstawienia jak „Katdashians! The Musical!”, „Bayside! The Musical!”, czy „Full House! The Musical!”.

Ich najnowsze dzieło to luźna adaptacja historii uczniów West Beverly Hills High. Jak donosi dziennikarz Huffington Post, który miał okazję obejrzeć przedstawienie, jego celem nie jest jednak oddanie zawikłanej fabuły serialu. To właściwie seria żartów dotyczących serialu i jego bohaterów, które mogą rozśmieszyć zarówno wiernych fanów serialu, jak i tych, którzy znają go jedynie pobieżnie.

 

Bohaterowie serialu "Beverly Hills 90210".

Będą miłosne dylematy Dylana McKaya, problemy z nauką granej przez Tori Spelling Donny Martin, a nawet Scott, który przypadkowo strzelił do siebie z pistoletu swojego ojca. Ale największe wrażenie robi chyba obsada. Niektórzy aktorzy z musicalu są tak podobni do swoich serialowych pierwowzorów, że pewnie niejednemu fanowi kultowego Beverly Hills podczas przedstawienia zakręciła się w oku łza. A inni to castingowe zaskoczenie, jak choćby Caleb Dehne, który wcielił się w... Donnę. Zobaczcie kto wcielił się w bohaterów kultowego serialu w naszej galerii!

 

Polecamy też: Mroczne sekrety, krwawe eksperymenty, szok kulturowy. 5 seriali, które koniecznie trzeba obejrzeć!

2/8
Beverly Hills musical
Copyright @Instagram
2/8

Caleb Dehne jako Donna w "Beverly Hills 90210. The Musical!"

3/8
Beverly Hills musical
Copyright @Instagram
3/8

Alexis Kelley jako Kelly Taylor w "Beverly Hills 90210. The Musical!".

4/8
Beverly Hills musical
Copyright @Instagram
4/8

Thad Henry jako David Silver w "Beverly Hills 90210. The Musical!".

5/8
Beverly Hills musical
Copyright @Instagram
5/8

Alan Trinca jako Dylan McKay w "Beverly Hills 90210. The Musical!".

6/8
Beverly Hills musical
Copyright @Instagram
6/8

Landon Zwick jako Brandon Walsh w "Beverly Hills 90210. The Musical!".

7/8
Beverly Hills musical
Copyright @Instagram
7/8

Seth Blum jako Steven Sanders w "Beverly Hills 90210. The Musical!".

8/8
Beverly Hills musical
Copyright @Instagram
8/8

Ana Marcu jako Brenda Walsh w "Beverly Hills 90210. The Musical!".

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.