Tori Spelling, Brian Austin Green, Beverly Hills, 90210, 1992 rok
Fot. Ron Davis/Getty Images
Z życia gwiazd

Zasłynęła rolą Donny w „Beverly Hills 90210”. Tak dziś wygląda 49-letnia Tori Spelling!

Bardzo się zmieniła?

Marta Nawacka 20 kwietnia 2023 14:02
Tori Spelling, Brian Austin Green, Beverly Hills, 90210, 1992 rok
Fot. Ron Davis/Getty Images

Przed laty serial „Beverly Hills 90210” cieszył się ogromną popularnością. Tori Spelling wcielająca się w rolę Donny była jedną z gwiazd produkcji. Regularnie pojawia się na branżowych imprezach i jest aktywna w mediach społecznościowych. Jak dziś wygląda 49-letnia aktorka? Przeszła spektakularną metamorfozę!

Tori Spelling w „Beverly Hills 90210”

Rola Donny w popularnym niegdyś „Beverly Hills 90210” przyniosła Tori Spelling wielką popularność. Dziś regularnie uczestniczy w branżowych imprezach i jest aktywna w mediach społecznościowych. Okazuje się, że aktorka udział w produkcji zawdzięcza swojemu ojcu, który był jej producentem. Cztery lata temu o gwiazdach serialu ponownie zrobiło się głośno z okazji premiery remake'u „Beverly Hills 90210”. Za projektem tym stały serialowa Donna i Kelly, czyli Tori Spelling i Jennie Garth.

Czytaj też: To ona powtórzy kultową rolę Anny Dymnej w Znachorze. Kim jest Maria Kowalska?

Tori Spelling, Brian Austin Green, Beverly Hills, 90210, 1992 rok
Fot. Ron Davis/Getty Images

Tori Spelling, Brian Austin Green, Beverly Hills 90210, 1992 rok

Tori Spelling, Brian Austin Green, Beverly Hills, 90210, 1992 rok
Fot. Ron Davis/Getty Images

Tori Spelling, Brian Austin Green, Beverly Hills 90210, 1992 rok

Tori Spelling: tak dziś wygląda gwiazda „Beverly Hills 90210”

Aktorka znana z roli Donny ma dziś 49 lat. Zdecydowała się na kilka ingerencji w swój wygląd. Uważa się, że przeszła operację szczęki, nosa oraz policzków, a także powiększyła biust, na co miała wydać nawet kilkaset tysięcy złotych. Tori Spelling nigdy nie zaprzeczała doniesieniom, że ingeruje w swoją urodę. Fani zauważają jednak, że na zdjęciach, które zostały jej zrobione z zaskoczenia wygląda inaczej niż na fotografiach, które sama publikuje. Pod postami aktorki często zarzucają jej również nadużywanie Photoshopa.

Sama Tori Spelling przekonuje, że przeszła tylko dwa zabiegi, które miały na celu poprawę urody. „Zrobiłam sobie nos i zrobiłam cycki, i to wszystko. A ciągle czytam, że zrobiłam więcej”, wyznała magazynowi People. Dziś 49-letnia aktorka praktycznie nie pojawia się już przed kamerą, jest jednak aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie ma ponad 1,5 mln obserwujących. Tori Spelling dwa lata temu rozwiodła się ze swoim drugim mężem. Jest mamą pięciorga dzieci. Tak wygląda dziś serialowa Donna. Rzeczywiście bardzo się zmieniła?  

Zobacz także: Dorastała bez ojca, do dziś ma bardzo bliską relację z bratem. Jak potoczyły się losy rodziny Beaty Tyszkiewicz?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.