magdalena-różdżka-i-paweł-deląg-w-audioserialu-jedno-słowo
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Romans pani prezydent i jej ochroniarza? Magdalena Różczka i Paweł Deląg w audioserialu "Jedno słowo"

Gorąca miłość w świecie wielkiej polityki - czy może być lepszy pomysł na historię?

Artykuł sponsorowany 12 czerwca 2022 15:21
magdalena-różdżka-i-paweł-deląg-w-audioserialu-jedno-słowo
Fot. materiały prasowe

Mezalians, zakazane uczucie, miłość pokonująca wszelkie przeciwności losu - literatura, kino i telewizja uwielbiają takie historie. A jeśli dodatkowo rozgrywają się w świecie polityki i wielkiego biznesu? Tym lepiej! Nie ma lepszego tła dla ekscytujących i trzymających w napięciu narracji.

Głównymi bohaterami nowej produkcji Audioteki są Anna i Czesław. Ona jest prezydentką, a on - jej ochroniarzem. Dzieli ich wszystko, ale połączyła wielka miłość. Spokojnie, to nie jest nowy "Bodyguard". To całkowicie świeże i oryginalne dzieło. Twórcy opisują "Jedno słowo" jako historię w zasadzie miłosną, w pewnym sensie również polityczną i z całą pewnością obyczajową. Stawiają mnóstwo bardzo ważnych uniwersalnych pytań, m.in. jak być dobrym człowiekiem, co odróżnia przypadek od przeznaczenia i czy można kochać bezwarunkowo. Wszyscy chcielibyśmy znać na nie odpowiedzi, prawda? W "Jednym słowie" ich jednak nie znajdziemy, bo życie nie jest niestety takie proste.

magdalena-różdżka-i-paweł-deląg-w-audioserialu-jedno-słowo
Fot. materiały prasowe

Czy w dzisiejszych czasach coś takiego jak mezalians w ogóle istnieje? Czy wysoko postawiona urzędniczka może związać się z ochroniarzem? Czy politycy zawsze muszą być nieuczciwi i skorumpowani? I wreszcie czy można z restauracji uciec nie płacąc? "Jedno słowo" to bardzo gęsta i pojemna opowieść, którą trudno opisać w kilku zdaniach. Najlepiej więc jej posłuchać. Można to zrobić w aplikacji Audioteki. Pierwszy odcinek jest dostępny za darmo, a w każdy poniedziałek pojawiają się kolejne w ramach usługi Audioteka Klub.

Scenariusz "Jednego słowa" napisał Krzysztof Kulpiński, a za reżyserię audioserialu odpowiada Beata Kawka. Magdalenie Różczce i Pawłowi Delągowi towarzyszą m.in.: Mariusz Drężek, który wcielił się w postać biznesmena Alfreda, Laura Breszka grająca nauczycielkę Kasię, Michalina Łabacz w roli Agnieszki oraz Wojciech Zieliński jako Damian, najlepszy przyjaciel Czesława.

Audioteka zapewnia największy katalog audiobooków w języku polskim, a jednocześnie jest producentem superprodukcji oraz oryginalnych audioseriali (m.in. "Bóg mordu", "Anima", "Kryptonim: Wiklef", "Skowyt" i "Dorwać gangstera")  i podcastów ("Ubrani", "Towary modne", "Raport z przyszłości" czy "Tak wiele zależy od czerwonej taczki").

Materiał powstał z udziałem Audioteki

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.