Leszek Lichota, Ilona Wrońska, 2015
Fot. VIPHOTO/East News
O tym się mówi!

Leszek Lichota i Ilona Wrońska dzielą życie między Warszawę i Beskid Niski

Aktorstwo nie jest ich edynym źródłem dochodu

Aleksandra Frankowska 29 września 2023 20:51
Leszek Lichota, Ilona Wrońska, 2015
Fot. VIPHOTO/East News

Leszek Lichota wraz z Iloną Wrońską uznali, że aktorstwo nie będzie ich jedynym źródłem dochodu. Para zainwestowała w Forrest Glamp, czyli leśny camping w Beskidzie Niskim, do którego już niedługo będzie można przyjechać i spędzić tam czas.

ZOBACZ TEŻ: Doczekali się dzieci, wciąż nie myślą o ślubie. Leszek Lichota i Ilona Wrońska konsekwentnie chronią swoją prywatność

Ilona Wrońska i Leszek Lichota dzielą życie na dwie części Polski

Aktorzy postanowili, że chcą spełnić swoje marzenie, jak i marzenie innych. W Beskidzie Niskim tworzą właśnie miejsce, w którym będzie można odetchnąć, odpocząć i obcować z cudowną naturą.

"Często jest tak, że spełniamy marzenia innych. Czas zacząć spełniać swoje. Forrest Glamp - to tam niebawem widzimy się z wami. Próbujemy stworzyć przytulne miejsce, gdzie będzie można być blisko przyrody" - napisała Ilona Wrońska.

Leszek Lichota, Ilona Wrońska, 2019
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jak będzie wyglądać nowa inwestycja aktorskiej pary?

Mówią, że będzie jak w bajce. Cicho, spokojnie, przytulnie i będzie można się absolutnie zakochać. Taką wizję tego miejsca mają Ilona Wrońska i Leszek Lichota.

„Jak śnieg stopnieje, mnóstwo zadań i pracy przed nami. Niebawem podzielimy się z wami szczegółami, gdzie i od kiedy będziecie mogli nas odwiedzać, a przy okazji, tak jak my, zakochać się w Beskidzie Niskim. Nie macie pojęcia, ile to przedsięwzięcie wymaga od nas cierpliwości, czasu i nauki. Wiedzą to na pewno ci, którzy próbują swoich sił w branżach, które są im obce. Wszystkiego się uczymy, z wieloma sytuacjami mierzymy" – mówią.

Leśny camping nazwany Forrest Glamp będzie zachwycał. Wrońska zdradziła nieco swojego pomysłu, ale szczegóły chce zatrzymać do otwarcia.

Ilona Wrońska w czarnym połyskującym kombinezonie z mężem Leszkiem Lichotą w niebieskim garniturze na czerwonym dywanie
Fot. ONS

„Podzieliliśmy ten nasz biznes na etapy, bo nie da się zrobić wszystkiego od razu. Nie jest to możliwe, z różnych względów. Pierwszy etap to postawienie namiotów. Ale nie takich, które kojarzą się z wyjazdami, kiedy byliśmy zuchami czy harcerzami. Są to namioty, które sprowadzaliśmy z Holandii” - informuje aktorka.

Aktorka podkreśla również, jak wyjątkowym miejscem jest Beskid Niski. To bardzo blisko Bieszczad, a widoki są tutaj wręcz spektakularne.

CZYTA RÓWNIEŻ: Dzieci Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty nie chodzą do szkoły. Powód może zdziwić

„Macie stąd samochodem zaledwie godzinkę z haczykiem. Można więc spokojnie wybrać się na zwiedzanie także tamtych terenów, na przykład "Szlakiem Watahy".” – mówi.

Na ten moment aktorzy będą dzielić życie pomiędzy Warszawę, a Jaślisk. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, camping zostanie otwarty w lipcu przyszłego roku. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.