Rod Stewart
Fot. Owen Sweeney/Invision/AP/East News
ZE ŚWIATA MUZYKI

Rod Stewart już wkrótce wystąpi w Krakowie w ramach trasy koncertowej!

Bilety są dostępne w specjalnej cenie!

Redakcja VIVA! 10 maja 2019 16:26
Rod Stewart
Fot. Owen Sweeney/Invision/AP/East News

Już 21 czerwca 2019 roku w ramach trasy koncertowej na krakowskiej Tauron Arenie wystąpi Rod Stewart. Artysta promuje swój 30. studyjny album pt. Blood Red Roses.

Koncert Roda Stewarta w Krakowie

Bilety na wydarzenie, które zapowiadane jest jako połączenie klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla Artysty, oszałamiającym stylu dostępne w specjalnej cenie od 95 złotych na LiveNation.pl. Poza największymi przebojami, fani będą mieli również szansę usłyszeć materiał z najnowszej płyty - Blood Red Roses, która jest kolekcją głęboko osobistych utworów.

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach muzycznych - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery. 

Rod Stewart
Fot. Materiały prasowe

Rod Stewart
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?