Rod Stewart
Fot. Owen Sweeney/Invision/AP/East News
ZE ŚWIATA MUZYKI

Rod Stewart już wkrótce wystąpi w Krakowie w ramach trasy koncertowej!

Bilety są dostępne w specjalnej cenie!

Redakcja VIVA! 10 maja 2019 16:26
Rod Stewart
Fot. Owen Sweeney/Invision/AP/East News

Już 21 czerwca 2019 roku w ramach trasy koncertowej na krakowskiej Tauron Arenie wystąpi Rod Stewart. Artysta promuje swój 30. studyjny album pt. Blood Red Roses.

Koncert Roda Stewarta w Krakowie

Bilety na wydarzenie, które zapowiadane jest jako połączenie klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla Artysty, oszałamiającym stylu dostępne w specjalnej cenie od 95 złotych na LiveNation.pl. Poza największymi przebojami, fani będą mieli również szansę usłyszeć materiał z najnowszej płyty - Blood Red Roses, która jest kolekcją głęboko osobistych utworów.

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach muzycznych - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery. 

Rod Stewart
Fot. Materiały prasowe

Rod Stewart
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!