ZE ŚWIATA MUZYKI

Rod Stewart już wkrótce wystąpi w Krakowie w ramach trasy koncertowej!

Bilety są dostępne w specjalnej cenie!

Redakcja VIVA! 10 maja 2019 16:26
Rod Stewart
Fot. Owen Sweeney/Invision/AP/East News

Już 21 czerwca 2019 roku w ramach trasy koncertowej na krakowskiej Tauron Arenie wystąpi Rod Stewart. Artysta promuje swój 30. studyjny album pt. Blood Red Roses.

Koncert Roda Stewarta w Krakowie

Bilety na wydarzenie, które zapowiadane jest jako połączenie klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla Artysty, oszałamiającym stylu dostępne w specjalnej cenie od 95 złotych na LiveNation.pl. Poza największymi przebojami, fani będą mieli również szansę usłyszeć materiał z najnowszej płyty - Blood Red Roses, która jest kolekcją głęboko osobistych utworów.

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach muzycznych - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery. 

Rod Stewart
Fot. Materiały prasowe

Rod Stewart
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.