Rod Stewart
Fot. Owen Sweeney/Invision/AP/East News
ZE ŚWIATA MUZYKI

Rod Stewart już wkrótce wystąpi w Krakowie w ramach trasy koncertowej!

Bilety są dostępne w specjalnej cenie!

Redakcja VIVA! 10 maja 2019 16:26
Rod Stewart
Fot. Owen Sweeney/Invision/AP/East News

Już 21 czerwca 2019 roku w ramach trasy koncertowej na krakowskiej Tauron Arenie wystąpi Rod Stewart. Artysta promuje swój 30. studyjny album pt. Blood Red Roses.

Koncert Roda Stewarta w Krakowie

Bilety na wydarzenie, które zapowiadane jest jako połączenie klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla Artysty, oszałamiającym stylu dostępne w specjalnej cenie od 95 złotych na LiveNation.pl. Poza największymi przebojami, fani będą mieli również szansę usłyszeć materiał z najnowszej płyty - Blood Red Roses, która jest kolekcją głęboko osobistych utworów.

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach muzycznych - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery. 

Rod Stewart
Fot. Materiały prasowe

Rod Stewart
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?