Tatiana Mindewicz Puacz, rena Kamińska-Radomska, Projekt Lady
Fot. X News
O TYM JEST GŁOŚNO

W „Projekcie lady” stanowią wzór prawdziwej damy: Kim są mentorki show TVN?

Gabriela Czernecka 8 lipca 2017 10:30
Tatiana Mindewicz Puacz, rena Kamińska-Radomska, Projekt Lady
Fot. X News

 

„Projekt Lady” to przebojowe show stacji TVN. Program, którego prowadzącą jest Małgorzata Rozenek-Majdan, cieszył się tak wielką popularnością, że władze telewizji postanowiły wyprodukować drugi sezon. W „Projekt Lady 2” po raz kolejny mamy okazję zobaczyć, jak trzynaście dziewczyn rywalizuje ze sobą w opanowaniu zasad dobrego wychowania. Opanować tę trudną sztukę pomaga im Małgorzata Rozenek-Majdan oraz dwie mentorki „Projektu Lady” - Tatiana Mindewicz Puacz i Irena Kamińska-Radomska.

 

Polecamy: Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła długo skrywany sekret! Jaki? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Mentorki „Projektu Lady”: kim jest Tatiana Mindewicz Puacz

Jedną z mentorek w programie stacji TVN „Projekt Lady” jest Tatiana Mindewicz Puacz. Tatiana jest przede wszystkim trenerką rozwoju osobistego i doradcą do spraw komunikacji masowej i interpersonalnej. Jest także ekspertem do spraw kampanii społecznych. Niewielu jednak wie, że Tatiana Mindewicz Puacz była kiedyś agentką Katarzyny Cichopek! Miło wspomina tę współpracę, ciepło wypowiadając się na temat aktorki. Jak sama pisze o sobie: „Uwielbiam wydobywać z ludzi to, co najlepsze. Towarzyszyć im w osiągani celów i realizacji marzeń. Moją wielką pasją jest także tworzenie i wdrażanie projektów społecznych. Od lat staram się tą pasją zarażać innych”. 

 

Tatiana Mindewicz Puacz zjednała sobie fanów programu przede wszystkim oferując jednej z uczestniczek „Projektu Lady”, Agnieszce Karwowskiej, staż w swojej firmie. Na swoim Facebooku Tatiana Mindewicz Puacz często motywuje swoich obserwatorów. To właśnie tam zamieszcza wpisy, które mają zachęcić jej czytelników do wprowadzania zmian w swoje życie. Niedawno wydała książkę „Luz. I tak nie będę idealna”.

Zobacz: Ten rok należał do Małgorzaty Rozenek-Majdan! Czy następny okaże się równie udany?

 

Mentorki „Projektu Lady”: kim jest Irena Kamińska-Radomska

Drugą mentorką w programie „Projekt Lady” jest Irena Kamińska-Radomska, wykładowca i trener etyki biznesu. Do perfekcji opanowała sztukę wystąpień publicznych. Na swoim koncie ma certyfikat z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie. Swoją wiedzą chętnie dzieli się nie tylko z uczestniczkami „Projektu Lady” - wykłada Psychologię biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wiele uczestniczek ocenia mentorkę Irenę jako surową. Mimo to dziewczyny doceniają jej rady i darzą ją szacunkiem.  Irena Kamińska-Radomska jest także autorką książek „Jak zostać damą?” czy „Dress code dla kobiet”.

 

Przeczytaj także: Małgorzata Rozenek uczy manier, ale sama nie zawsze jest damą. Dlaczego wzbudza takie emocje?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.