Małgorzata Rozenek-Majdan, „Projekt Lady’’
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ten rok należał do Małgorzaty Rozenek-Majdan! Czy następny okaże się równie udany?

Damian Duda 2 grudnia 2016 15:45
Małgorzata Rozenek-Majdan, „Projekt Lady’’
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z planu kolejnej edycji programu „Projekt Lady’’. Gwiazda pozuje wspólnie z trenerkami: Tatianą Mindewicz-Puacz oraz z Ireną Kamińską-Radomską. Czekacie na nowy sezon?

 

Zobacz też: Tak zaczynała. Pierwsza sesja Małgorzaty Rozenek-Majdan w VIVIE!. Czy bardzo się zmieniła?

 

Mijający rok to dla Małgorzaty Rozenek-Majdan pasmo sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. „Projekt Lady’’, który był jednym z najbardziej oczekiwanych show ostatnich miesięcy, zdobył serca widzów. Program początkowo miał zadebiutować w wiosnnej ramówce, jednak jego emisja została przesunięta na lato. Mimo wkacyjnej pory, show z udziałem „młodych dam’’, cieszyło się dużą oglądalnością. Każdy odcinek, jak wynika z danych podanych przez Wirtualnemedia.pl, oglądało średnio 1.93 miliona widzów.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w „Azja Express’’

Kolejnym sukcesem dla gwiazdy okazał się program „Azja Express’’, w którym celebryci próbowali żyć za jednego dolara dziennie, podróżując przez: Wietnam, Laos, Kambodże i Tajlandię. Małgorzata Rozenek-Majdan nie wystąpiła w show sama, jej kompanem do podróży był - wówczas narzeczony, dziś mąż - Radosław Majdan. Para pomimo braku zwycięstwa zyskała sympatię widzów, do tego stopnia, że słowa prezenterki „Nie mów do mnie teraz!’’ zyskały miano kultowych. A odpadnięcie obojga z programu było szeroko komentowane w internecie. Niektórzy fani Majdanów twierdzili, że bez nich nie będą oglądać kolejnych odcinków „Azja Express’’.

 

„W dobrym stylu’’

Nowy program, który zadebiutował jesienią na antenie TVN Style, również okazał się sukcesem! To możliwość zobaczenia gwiazdy w miejscu, w którym czuje się najlepiej, czyli w domu. Małgorzata Rozenek-Majdan obala mit, że osoby zapracowane, które często nie mają czasu na wykonywanie podstawowych czynności, nie mogą dobrze radzić sobie w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Gwiazda dzieli się również, jak ekologicznie zarządzać domem.

 

Przeczytaj też: Ona Lady, on łobuz. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w nowej VIVIE! o namiętnej miłości i perfekcyjnym ślubie

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?