Jacek Borkowski, Dorota Kamińska
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum
Historia miłości

Przyjaźń Jacka Borkowskiego i Doroty Kamińskiej przerodziła się w romans. Ich rozstanie było bardzo burzliwe

"Krzyczała, że go kocha"

Aleksandra Frankowska 4 grudnia 2023 14:51
Jacek Borkowski, Dorota Kamińska
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum

Poznali się, kiedy Dorota Kamińska leczyła złamane serce po rozstaniu z Waldemarem Dąbrowskim. Nie chciała się wiązać, czuła się zraniona i nie w głowie były jej kolejne relacje. Jacek Borkowski miał wówczas rodzinę, a w domu czekała na niego ukochana żona. Aktorka straciła jednak dla niego głowę i nie chciała odpuścić... zakochała się do szaleństwa.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk zdradziła prawdę o ślubie! „Udało się to wszystko utrzymać w tajemnicy”

Burzliwy romans Jacka Borkowskiego i Doroty Kamińskiej

O Borkowskim i Kamińskiej pisały wówczas wszystkie media. Chociaż żadne z nich nie potwierdziło plotek, było gorąco, nie tylko między nimi, ale również w małżeństwie Borkowskiego. Żona aktora była bliska rozwodu. Miłość okazała się jednak silniejsza, a Borkowski zakończył relację z kochanką wracając do rodziny. 

"Najpierw wyprowadził się do niej, zabrał część rzeczy. A potem, gdy chciał wrócić po resztę, nie miał odwagi do niej pojechać. Na jego prośbę czekałam w samochodzie" — opowiadała "Vivie!" Katarzyna Borkowska.

Rozstanie przebiegło w bardzo burzliwej atmosferze. Katarzyna Borkowska bardzo przeżyła tę sytuację, w której nie potrafiła się odnaleźć.

Fot. Michal Gmitruk / Forum / Eustachy Kossakowski / Forum

"Wrócił zdenerwowany i opowiadał, że Dorota wybiegła za nim na klatkę, krzyczała, że go kocha i zaklinała, żeby został. Długo nie dawała mu spokoju, wydzwaniała do niego" — wspominała żona Borkowskiego.

Dla Borkowskiego wiele kobiet traciło głowę. Nie był to jego pierwszy romans. Tym bardziej dla żony aktora było to bardzo bolesne doświadczenie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Paulina Sykut-Jeżyna ma na czole widoczną bliznę. Nie zamierza jej usuwać

"Po którymś kolejnym romansie przyznał nawet, że ma problem i chyba musi się leczyć" — mówiła po latach "Gali".

Dorota Kamińska po rozstaniu

Nigdy nie jest łatwo być tą drugą. Przekonała się o tym Dorota Kamińska, która po rozstaniu z aktorem była sama przez 4 lata. W końcu odnalazła szczęście u boku Piotra Pajdowskiego.

Dorota Kamińska początki kariery historia miłości małżeństwa rozwody romanse
Fot. Szymon Brzoska/East News

"Ten okres samotności był mi potrzebny. Zbudował mnie, wzmocnił. Czasem wydawało mi się, że już nic dobrego mnie nie spotka, że stoję przy ścianie i ani w lewo, ani w prawo. A jednak jakimś sposobem udawało mi się w końcu odbić! I szłam dalej" — wyznała "Rewii".

Jacek Borkowski również nie wytrwał w małżeństwie z żoną Katarzyną. Para rozwiodła się, a aktor związał się z Magdaleną Gotowiecką. Niestety po latach kobieta zachorowała, a ich miłość przerwała niespodziewana śmierć. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.