Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Tusk szczerze o macierzyństwie w połączeniu z pracą. „Trzeba będzie coś poświęcić, aby wygrać"

„Kariera kobiety jest trochę jak szachy – to ciągłe podejmowanie trudnych decyzji", pisze

Karol Sowa 13 września 2023 12:56
Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański

Katarzyna Tusk od lat żyje w cieniu swojego taty. Nie zależy jej na rozgłosie i karierze politycznej. Całą swoją uwagę skupia na córkach, rozwoju mediów społecznościowych oraz prowadzeniu biznesu. Niedawno córka Donalda Tuska postanowiła zdradzić więcej szczegółów dotyczących życia prywatnego. Wspomniała o trudach macierzyństwa w połączeniu z pracą.

Kasia Tusk — kariera

Katarzyna Tusk konsekwentnie chroni swoją prywatność. Najważniejsza jest dla niej rodzina i praca. Skupia się na dzieciach i samorozwoju, tym samym odcinając się od sławnego ojca. 

Córka premiera prowadzi bloga, butik z odzieżą, sprzedaje ubrania z drugiej ręki oraz jest aktywna na swoim Instagramie, gdzie od czasu do czasu dzieli się z fanami kulisami z życia. 

CZYTAJ TEŻ: Maja Ostaszewska o mały włos nie straciła drugiego dziecka. "Była walka o każdy kolejny dzień utrzymania ciąży"

Katarzyna Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kasia Tusk szczerze o macierzyństwie 

Niedawno Kasia Tusk postanowiła opublikować poruszający wpis na swoim Instagramie. Przyznała w nim wówczas, że połączenie macierzyństwa z rozwojem kariery nie jest łatwe. „Kariera kobiety jest trochę jak szachy – to ciągłe podejmowanie trudnych decyzji, zastanawianie się nad tym, co możesz stracić, aby osiągnąć cel. Zaczynając tę rozgrywkę, wiesz już na starcie, że trzeba będzie coś poświęcić, aby wygrać. Wiem, że na tym moim prywatnym profilu niewiele piszę o MLE (to znaczy, Wam może się wydawać, że piszę bardzo często, ale ja patrząc na kadry tutaj widzę wyraźnie, że proporcje są nieco zaburzone)", zaczęła. 

Podkreśliła również, że wciąż nie wierzy, że osiągnęła tak wiele. „Nie widać tutaj wszystkich tych momentów, gdy oglądałam się za siebie, gdy po bolesnych lekcjach musiałam stać się mniej naiwna, a bardziej asertywna, gdy życie pokazało mi, że wcale nie mam nad wszystkim kontroli", kontynuowała. 

„Nie widać tu nieprzespanych nocy i strachu, że wieloletnia praca pójdzie na marne, gdy macierzyństwo okazało się piękniejsze i jednocześnie o wiele bardziej angażujące niż to sobie wyobrażałam (a przecież o ileż miałam łatwiej niż niektóre z was)", skwitowała. 

Kasi Tusk oraz jej najbliższym życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Monika Richardson zapozowała ze Zbigniewem Zamachowskim przed salą rozpraw. Serdecznie podziękowała byłemu mężowi

Katarzyna Tusk
Fot. Leszek Kotarba/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.