Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
ZE ŚWIATA FILMU

Joanna Kulig może liczyć w Stanach Zjednoczonych na gwiazdorskie stawki!

Ile zarobiła dotąd polska aktorka?

Weronika Kostyra 18 października 2019 16:48
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Popularność filmu Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego za granicą sprawiła, że odtwórcy głównych ról stali się rozpoznawalni poza Polską. Tomasz Kot i Joanna Kulig dostali liczne propozycje ról za granicą. Krytycy docenili talent i urodę polskiej aktorki i teraz podbija ona Stany Zjednoczone. Występuje w serialu Netflixa The Eddy i zagrała w filmie Safe Inside, a przed nią kolejne role. Dzięki temu mogą liczyć na prawdziwie gwiazdorskie zarobki. Według najnowszych wyliczeń, aktorka zarobiła już milion złotych!

Gwiazdorskie stawki Joanny Kulig w USA

Kariera Joanny Kulig w USA nabiera tempa. Choć na początku roku została mamą, udaje jej się łączyć obie życiowe role. Nie bez znaczenia, że ekipa, z którą pracuje bardzo jej to ułatwia. Polska aktorka może liczyć na prywatnego kierowcę oraz nianię, która zajmuje się jej synkiem, kiedy mama pracuje. „Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do The Eddy i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę”, mówiła niedawno. Jak podał Super Express, gwiazda dziennie zarabia około 25 tysięcy dolarów. Według wyliczeń magazynu oznacza to, że w ciągu kilku miesięcy wzbogaciła się nawet o milion złotych! Nic dziwnego, że jest zainteresowana zagranicznymi rolami.

O czym jest serial „The Eddy”?

Akcja serialu The Eddy ma miejsce w klubie jazzowym w Paryżu (tam też kręcony jest serial), a Joanna Kulig zagra piosenkarkę o imieniu Maja, która ma kłopot z alkoholem. Za reżyserię i produkcję odpowiadają m. in. Damien Chazelle, twórca Oscarowego hitu La La Land i Alan Poul, współtwórca słynnego serialu Sześć stóp pod ziemią. Serial będzie miał osiem odcinków. Z niecierpliwością czekamy na premierę. 

Joanna Kulig, Orły 2019
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!