Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Kulig zdradza, jak wygląda jej praca na planie nowego serialu!

Na jakie warunki może liczyć aktorka?

Ksenia Krasko 20 czerwca 2019 07:57
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Film Zimna Wojna to prawdziwy międzynarodowy przebój! Odtwórcy głównych ról, Joanna Kulig i Tomasz Kot, zdobyli uznanie nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Aktorka otrzymała kilka propozycji i właśnie rozpoczęła pracę nad jedną z nich!

Joanna Kulig w nowym serialu Netflixa

Jedna z najzdolniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek bierze udział w nowym projekcie Netflixaserialu The Eddy. Akcja ma miejsce w klubie jazzowym w Paryżu (tam też kręcony jest serial), a Joanna Kulig zagra piosenkarkę o imieniu Maja, która ma kłopot z alkoholem. Za reżyserię i produkcję odpowiadają m. in. Damien Chazelle, twórca Oscarowego hitu La La Land i Alan Poul, współtwórca słynnego serialu Sześć stóp pod ziemią.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐣 New season, new challenge 🤗 @netflix #damienchazelle @deadline ▫️ . . . . . #polishactor#joannakulig

Post udostępniony przez Joanna Kulig (@joannakulig_official)

Według informacji portalu Super Express, Joanna Kulig może liczyć na bardzo dobre warunki na planie. Okazuje się, że aktorka otrzymuje 25 tysięcy dolarów za jeden dzień zdjęciowy – to prawie sto tysięcy złotych! Dodatkowo, gwiazda nie musi rozstawać się z synkiem, ponieważ ekipa filmowa przewidziała udogodnienia dla młodej matki i małego Jana – mają zapewnioną opiekę zdrowotną, transport, i wyżywienie. Joanna Kulig przyznaje, że „Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do ‚The Eddy’ i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę”.

Nowy serial Netflixa na pewno okaże się przebojem – jak wszystko, w czym występuje zdolna Joanna Kulig. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.