Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Kulig zdradza, jak wygląda jej praca na planie nowego serialu!

Na jakie warunki może liczyć aktorka?

Ksenia Krasko 20 czerwca 2019 07:57
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Film Zimna Wojna to prawdziwy międzynarodowy przebój! Odtwórcy głównych ról, Joanna Kulig i Tomasz Kot, zdobyli uznanie nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Aktorka otrzymała kilka propozycji i właśnie rozpoczęła pracę nad jedną z nich!

Joanna Kulig w nowym serialu Netflixa

Jedna z najzdolniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek bierze udział w nowym projekcie Netflixaserialu The Eddy. Akcja ma miejsce w klubie jazzowym w Paryżu (tam też kręcony jest serial), a Joanna Kulig zagra piosenkarkę o imieniu Maja, która ma kłopot z alkoholem. Za reżyserię i produkcję odpowiadają m. in. Damien Chazelle, twórca Oscarowego hitu La La Land i Alan Poul, współtwórca słynnego serialu Sześć stóp pod ziemią.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐣 New season, new challenge 🤗 @netflix #damienchazelle @deadline ▫️ . . . . . #polishactor#joannakulig

Post udostępniony przez Joanna Kulig (@joannakulig_official)

Według informacji portalu Super Express, Joanna Kulig może liczyć na bardzo dobre warunki na planie. Okazuje się, że aktorka otrzymuje 25 tysięcy dolarów za jeden dzień zdjęciowy – to prawie sto tysięcy złotych! Dodatkowo, gwiazda nie musi rozstawać się z synkiem, ponieważ ekipa filmowa przewidziała udogodnienia dla młodej matki i małego Jana – mają zapewnioną opiekę zdrowotną, transport, i wyżywienie. Joanna Kulig przyznaje, że „Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do ‚The Eddy’ i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę”.

Nowy serial Netflixa na pewno okaże się przebojem – jak wszystko, w czym występuje zdolna Joanna Kulig. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.