Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska
ZE ŚWIATA FILMU

Joanna Kulig zagra główną rolę w serialu Netflixa! Znów będzie śpiewać na ekranie

U boku Polki wystąpią największe światowe gwiazdy...

Rafał Kowalski 8 kwietnia 2019 18:45
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Ledwo odetchnęliśmy sukcesie po Zimnej wojny oraz po informacji, że Joanna Kulig została mamą, a aktorka znów nas zaskakuje. Okazuje się, że kariera gwiazdy nabrała takiego tempa, że już niedługo zobaczymy ją w amerykańskiej produkcji o tytule The Eddy. Pierwsze informacje dotyczące projektu, który będzie można obejrzeć na Netflixie, napawają nas ogromną ciekawością!

Serial The Eddy z Joanną Kulig – opis

Joanna Kulig ma ogromne powody do zadowolenia. Producenci dramatu muzycznego The Eddy potwierdzili, że to właśnie ona wcieli się w jedną z pierwszoplanowych postaci w nowym serialu Netflixa. Historia The Eddy rozgrywać się będzie we współczesnym Paryżu (i tam też kręcone są zdjęcia), gdzie w jednym z lokalnych klubów wraz z całym zespołem występuje niejaka Maja. Serial będzie opowiadał o losach kapeli, właściciela klubu, wielokulturowej społeczności mieszkańców Paryża, ale przede wszystkim właśnie o Mai – piekielnie uzdolnionej artystce, która zmaga się z problemem alkoholowym. W tej roli Joanna Kulig. U boku Polki wystąpi m.in. Andre Holland, który wcieli się w rolę pianisty jazzowego, Elliota.

Wspomniany Andre Holland będzie jednocześnie jednym z producentów serialu, jednak główną producencką pieczę nad projektem ma sprawować Damien Chazelle (nagrodzony Oscarem za La La Land). Amerykanin wyreżyseruje także dwa pierwsze odcinki The Eddy. Nad serialem pracować będą też Alan Poul i Jack Thorne.

Joanna Kulig zdążyła się już podzielić z fanami radosną wiadomością za pomocą swojego konta na Instagramie. Aktorka nie zdradziła jednak żadnych nowych szczegółów swojego udziału w produkcji. Wiadomo jedynie, że pierwszy sezon serialu The Eddy będzie miał osiem odcinków. Kiedy premiera pierwszego? Jeszcze nie wiadomo!

Nie możemy się jednak doczekać, a Joannie Kulig życzymy, by świetnie się odnajdywała na głębokich wodach światowego kina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐣 New season, new challenge 🤗 @netflix #damienchazelle @deadline ▫️ . . . . . #polishactor#joannakulig

Post udostępniony przez Joanna Kulig (@joannakulig_official)

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!